Сковородинівські читання

28 листопада 2012 р.

Сковородинівські читання

28 листопада 2012 року в рамках тижня суспільних дисциплін відбулися Сковородинівські читання, присвячені 290-й річниці  з  Дня  народження  Григорія  Сковороди, в яких взяли  участь учні 11-го класу та вчителі гімназії.

Захід організувала і провела завідуюча кафедрою суспільно-гуманітарних дисциплін, вчитель-методист, відмінник освіти України Кандиба Людмила  Іванівна.

У вступному  слові Людмила Іванівна віддала шану світлій пам`яті українського мислителя, підкреслила актуальність і злободенність  філософії  Григорія  Сковороди.

Учні  11-го  класу у  своїх  доповідях розкрили багатогранний талант Г. Сковороди – філософа, поета, байкаря, педагога, суспільного діяча, не залишивши поза увагою життєвий  шлях митця.

Особливо цікавими були роздуми учнів про філософські погляди Григорія Сковороди, дослідження афористичної спадщини мислителя. Одинадцятикласники, які скоро постануть перед вибором майбутньої професії, глибоко перейнялися думкою філософа про всеперемагаючу силу праці, без якої не може бути добра і щастя...

Проведення сковородинівських читань стало доброю традицією в нашій гімназії.

Див. також Сковородинівські читання у 2015-2016 н. р.