"Осінній бал" (дискотека-карнавал для гімназистів)

24 жовтня 2012 р.

"Осінній бал"

(дискотека-карнавал для гімназистів)

24 жовтня 2012 року напередодні осінніх канікул у гімназії відбулася традиційна дискотека «Осінній бал». Але цього разу захід був незвичайний, адже присвячений дуже популярному та цікавому святу – Хелловіну. Усі учні – як старшокласники, так і малеча  –  мали змогу поспілкуватися з друзями, потанцювати, а також продемонструвати один одному яскраві та незвичайні карнавальні костюми.

На свято завітали Кощій Безсмертний, відьми, пірати, мушкетери та інші герої казок і мультфільмів. Запорукою гарного, святкового настрою стали весела музика, а також конкурсно-розважальна програма, яку підготували члени учнівського самоврядування на чолі з міністром культури, ученицею  10-го класу  Желєзко Діаною, яка разом із вчителем географії Павлом Андрійовичем Бурковим була ведучою свята.

Гарних вам канікул!

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також святковуння Halloween у 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016 н. р.