Дискотека “Напередодні Halloween”

24 жовтня 2014 р.

Дискотека “Напередодні Halloween”

Як відомо, учні завжди з нетерпінням чекають канікул. Але для учнів гімназії  останній день перед канікулами став теж особливим, адже відбулася традиційна дискотека “Напередодні Halloween”.

Звичайно ж, не обійшлося і без головного хелловінського атрибута – «світильника Джека» – вирізаного гарбуза із свічкою всередині, який створив справжню атмосферу свята.

Це було весело, адже кожен міг перевтілитися в улюбленого казкового героя чи створити власний образ, реалізовуючи свою фантазію та творчий потенціал.

«Цукерки або смерть» - з такою погрозою ходили переодягнені гімназисти по кабінетах гімназії, збираючи собі солодощі.  Цукерками пригощали учнів майже всі працівники гімназії.

Приємно, що гімназисти вміють відпочивати і культурно поводитися, вдало жартувати й вигадувати цікаві історії.

Сподіваємося, що такий захід задав веселий тон на усі канікули!

(Фотозвіт з дискотеки "Напередодні Halloween"

Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також святковуння Halloween у 2012-2013, 2013-2014, 2015-2016 н. р.