Виставка учнівських композицій на тему "Золота осінь"

17 - 21 жовтня 2011 р.

Виставка учнівських композицій на тему
"Золота осінь"

Світ навколо нас… Величезний, таємничий, незвичайний. Особливо дивовижний він для дітей. Кожна людина здійснює відкриття у цьому світі, дивується його чудесам, а чудеса виявляються поряд з нами. За ними не треба далеко йти, варто лише уважніше вдивитися в предмети, що нас оточують.

З 17 по 21 жовтня 2011 р. у гімназії проходила виставка учнівських композицій на тему «Золота осінь». Різноманіття природних матеріалів містить у собі надзвичайні можливості, якими у повній мірі скористались учні. Гарбуз перетворився на затишну хатинку, шишки – на лісових звірів, каштани – на казкових персонажів. Кожна дитина могла обрати матеріал до душі. Поробки виявилися не просто дитячою забавкою або іграшками – усі вони були справжніми витворами мистецтва. На виставці були представлені композиції як колективного виконання (від кожного класу) так і індивідуальні роботи. Особливо хотілося б відзначити таких учнів:

2-й клас:
  Муравйова Анна
  Пінчук Євгенія  Б     ерезкіна АБерезкіна Анастасія
  Дзюбановський Гліб
  Пеліновська Вероніка
  Дашковський Олександр

5-й клас:
Себиченко Ілля Микита
Коротєєва Анастасія 02.0 Олександр
Кошова Поліна Слива МаріяСлива  Радченко АнастасіяСлива Марія

7-й клас:
Олійник ДаріяШлямнєв Сергій

8-й клас:
П'ята Юлія Михайло
Фоменко Маргарита Євген

11-й клас:
Кисельова Ольга
Кисіль Катерина

(Фотозвіт з виставки ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також виставку осінніх композицій у  2012-2013, 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016 н. р.