Вистава "Пані Метелиця" у виконанні учнів гімназії

5 березня 2012 р.

Вистава «Пані Метелиця»

у виконанні учнів гімназії

У рамках проведення декади іноземних мов 5 березня 2012 року учнями 6-8 класів гімназії була представлена інсценізація німецькою мовою казки братів Грімм «Пані Метелиця». Метою проведення заходу було вдосконалення німецької вимови та поповнення словникового запасу гімназистів. Діти демонстрували не тільки знання німецької мови, а й свої креативні та акторські здібності.

Роль Мачухи виконала учениця 8 класу Терлецька Марія, роль Катрін - учень 7 класу Науменко Микита,  роль Марії - Усик Марія з 6 класу, Білочки - Грабовська Анна з 8 класу, місяців Грудня та Червня - учні 6 класу Коваленко Данило та Казанцев Данило, слова автора читав учень 7 класу Чухомець Олексій.

Всі присутні в залі отримали неабияке задоволення від вистави. А підготувала та провела захід вчитель німецької мови Кравчук Оксана Володимирівна.

Бажаємо успіхів гімназистам у вивченні німецької мови!

(Фотозвіт з вистави ви можете переглянути на фотогалереї сайту)