Відзначаємо 10-річний ювілей гімназії

1 грудня 2011р

Відзначаємо  10-річний ювілей гімназії

01 грудня 2011 року приватна Лінгвістична гімназія відзначила свій 10-річний ювілей.      Гімназія почала свою діяльність з вересня 2001 року. Засновником гімназії є талановитий організатор і педагог, вчитель вищої категорії, вчитель-методист Дашковська Валентина Петрівна.

Ще на початку своєї трудової педагогічної діяльності Валентина Петрівна мріяла створити власну школу, в якій би відчувалося родинне тепло, панувала творча ініціатива, повага до особистості, толерантність, гармонія, довіра та справедливість. Ця мрія Валентини Петрівни здійснилися, що можна  було побачити по вдячних випускниках, які прийшли привітати рідну «альма – матер» з 10-річним ювілеєм.

Як і кожен День народження свято розпочалося з привітань.

Ювілярів вітали заступник голови Деснянської райдержадміністрації, член Ради Деснянської районної в м. Києві організації Партії регіонів Юрій Дмитрович Титаренко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Деснянського району м. Києва Микола Петрович Бойко,  перший заступник начальника управління освіти Деснянського району м.Києва Тамара Казимирівна Постолюк, начальник районного відділу  загальної середньої освіти Наталія Петрівна Левченко, заступник начальника відділу з питань майна та комунальної власності Деснянської райдержадміністрації Наталія Анатоліївна Барановська,  голова Спілки поляків України пан Станіслав Костецький, заслужений працівник культури України, заслужений діяч культури Польщі, голова польського національно-культурного товариства «Згода», керівник ансамблю польського фольклору «Яскулки» пані Вікторія Радік, заслужений діяч культури Польщі, голова  польського товариства молоді та дітей «Поляни з-над Дніпра» пані Леся Єрмак, заслужений діяч культури Польщі, доктор мистецтвознавства, диригент, поетеса Ольга Карачарова, заслужений діяч культури Польщі, керівник Секції опіки над пам'ятками культури Польщі в Києві національно-культурного товариства "Згода" пані Чеслава Раубішко, кандидат історичних наук, викладач Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка  Нінель Павлівна Клименко, методист Київського університету ім. Б.Грінченка Хімко Світлана Романівна та інші.

Педагогічний та учнівський колективи приватної Лінгвістичної гімназії з 10-річним ювілеєм привітав заступник голови Деснянської райдержадміністрації Юрій Титаренко. За сумлінну працю та  вагомий внесок у розвиток освітніх програм району Юрій Дмитрович вручив директору приватної Лінгвістичної гімназії Валентині Дашковській Почесну грамоту від голови Деснянської райдержадміністрації Віктора Жеребнюка.

Голова Спілки поляків України Станіслав Костецький також привітав колектив приватної Лінгвістичної гімназії з 10-річним ювілеєм та вручив директору гімназії пані Валентині Дашковській подяку від Головного правління Спілки поляків України за вагомий вклад у розвиток українсько–польського співробітництва в галузі освіти і культури. Пан Станіслав Костецький відзначив: «Завдяки зусиллям пані Валентини Дашковської було підписано угоду про співпрацю між приватною Лінгвістичною гімназією та гімназією № 6 м. Варшави, Бурсою шкільною  ім. К.К. Бачинського м. Пулави Люблінського воєводства, Економічною школою   м. Тихи Сілезького воєводства, що дало поштовх до подальшого розвитку і обміну культурними надбаннями наших братніх народів».

Давні дружні зв’язки поєднують колектив приватної Лінгвістичної гімназії і, зокрема, директора закладу Валентину Дашковську з польськими колегами.

«Нам дуже приємно, що сьогодні у гімназії відзначається 10-річний ювілей. Упродовж десяти років ми слідкуємо за розвитком гімназії, обмінюємося учнівськими та педагогічними делегаціями для більш глибокого вивчення традицій і культури українського та польського народів» - сказала заслужений діяч культури Польщі, доктор мистецтвознавства, диригент, поетеса Ольга Карачарова.

На ювілейному святі у виконанні учнів приватної Лінгвістичної гімназії звучало багато пісень та віршів українською, англійською, французькою, німецькою, польською та російською мовами.

Свято було проведено на славу!

З Днем народження, гімназіє!  Процвітання та успіхів!

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)