Відкритий урок з англійської мови у 2-му класі

25 лютого 2012 р.

Відкритий урок з англійської мови у 2-му класі

24 лютого 2012р., в п’ятницю, в рамках декади іноземних мов, що проходить під гаслом ......«I can already speak English», відбувся відкритий урок з англійської мови у 2-му класі. Урок проводили вчителі Кочергіна Любов Миколаївна, Струтинська Тетяна Вікторівна та Теслицька Юлія Анатоліївна.

Урок поєднав елементи гри та навчальної діяльності.

Мета уроку – виявити рівень засвоєння лексичного та граматичного матеріалу, вивченого у 2 класі, також виявити рівень набутих навичок говоріння, читання, письма та аудіювання.

Дітей поділили на три команди: «Elephants» (капітан команди  Михайло Гузько), «Zebras» (капітан  команди Гліб Дзюбановській) та «Lions» (капітан  команди Олександр Дашковський). Всі команди виявили глибокі знання з граматики, вміння описувати зовнішність та одяг людей, складати розрізненні частини слова у єдине ціле. Велика кількість цікавих різноманітних завдань давала можливість кожному учаснику якнайкраще себе проявити. Були розіграні веселі сценки-мініатюри англійською мовою.

«Телефонна розмова» відбулася між Софійкою Свідерською та Євгенією Пінчук, яка начебто поїхала до Сноудонії зі своїм класом на зимових канікулах.

Сценку «День народження» розіграли Каріна Пайда, Михайло Гузько, Микита Кучеренко, Уляна Рябухіна, Анастасія Березкіна, Анна Мурайова.

Але найвеселішою була мініатюра «У кафе». Даша Мацко, Таїсія Порохнюк, Спартак Сівашов, Вероніка Пеліновська та Олександр Дашковський ідуть у кафе. Зробивши замовлення, діти чекають на повернення офіціанта. Офіціант (Богдан Бородай) раптово  послизнувся, підкинув тацю і їжа висипалась. Змагання закінчилося веселою піснею у виконанні учнів 2 класу.

Всі учасники заходу показали не тільки гарну підготовку з англійської мови, але й уміння бути зібраними, згуртованими, кмітливими. Оскільки всі три команди набрали рівну кількість балів, журі у складі учнів 8 класу Юлії П’яти, Маргарити Фоменко та Марії Терлецької  не змогло  визначити переможця. Порадившись з директором гімназії Дашковською Валентиною Петрівною, журі вирішило, що всі команди були сильними і добре підготовленими. Перемогла ДРУЖБА.

Всі учасники отримали іграшки та солодкі призи від директора Валентини Петрівни.

(Фотозвіт з уроку ви можете переглянути на фотогалереї сайту)