Урок-гра з англійської мови "ABC party" для учнів 1-го класу

28 лютого 2012 р.

Урок-гра з англійської мови "ABC party" для учнів 1-го класу

У рамках декади іноземних мов 28 лютого 2012 року відбувся урок-гра з англійської мови «ABC party» для учнів 1-го класу. Ошатно прибрана зала, яскраві костюми першокласників, чудовий настрій батьків та вчителів створили незабутню атмосферу дійства.

Маленькі учасники свята проявили свої таланти – декламували вірші англійською мовою, співали пісень, розігрували сценки.

Щоб захід був цікавим та захопливим, вчителі англійської мови Блажкевич Тетяна Анатоліївна, Кочергіна Любов Миколаївна та Струтинська Тетяна Вікторівна вміло поєднали під час уроку навчальні та ігрові елементи.

На завершення дійства засновник Лінгвістичної гімназії Дашковська Валентина Петрівна вручила дітям подарунки за активну участь та хороші успіхи у вивченні англійської мови.

Батьки першокласників, отримавши безліч позитивних емоцій, висловили вчителям та керівництву гімназії подяку за сумлінну й кропітку працю у навчанні та вихованні дітей.

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)