Урочиста церемонія присвоєння Валерії Галанській почесного звання

9 квітня 2012 р.

Урочиста церемонія присвоєння вчителю гімназії

Валерії Галанській почесного звання

"Заслужена артистка естрадного мистецтва України"

9-го квітня 2012 року в приватній Лінгвістичній гімназії відбулася урочиста церемонія присвоєння вчителю гімназії Валерії Галанській почесного звання «Заслужена артистка естрадного мистецтва України».

З раннього дитинства Валерія відчувала поклик до музики. У 1997 році вона закінчила музичну школу за класом ударних інструментів і класичного та естрадного фортепіано. Після цього вона вступила до Київського державного вищого музичного училища ім. Р.М.Глієра на відділ «музичне мистецтво естради». Після закінчення училища у 2001 році Валерія Валеріївна очолила самодіяльний творчий колектив юридичного факультету Національної академії внутрішніх справ. Її вихованці неодноразово брали участь у міських та міжнародних фестивалях та конкурсах, де займали призові місця.

Разом зі своєю сестрою Анною пані Валерія брала участь у Всеукраїнському конкурсі вокалістів «Шанс», пісні у їхньому виконанні звучать у радіоефірах. Творчий дует сестер Галанських неодноразово виступав на урочистій церемонії вручення премії «Людина року», Валерію та Анну запрошували на відкриття футбольного чемпіонату «Євро-2012» у Києві.

Для вручення почесних звань сестрам Галанським до приватної Лінгвістичної гімназії завітали голова правління Київського міського відділення Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», заслужений діяч естрадного мистецтва України Іваненко Роман Володимирович, член правління Всеукраїнської Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», заслужений діяч естрадного мистецтва України, композитор Попернацький Леонід Іванович, директор Центру культури та мистецтва Дніпровського району м. Києва, заслужений працівник культури України Жеронкін Микола Миколайович.

У вітальній промові Іваненко Роман Володимирович зазначив: «Дуже приємно, коли молоді і талановиті виконавці отримують такі нагороди. Творчий дует сестер Галанських неймовірно перспективний. Я щиро вітаю дівчат з присвоєнням цього почесного звання, бажаю їм нескінченного натхнення і творчих успіхів у царині неперевершеної краси - української естрадної музики».

Валерію Валеріївну привітала з почесним званням директор Лінгвістичної гімназії Дашковська Валентина Петрівна, педагогічний та учнівський колективи, батьки.

Валерія Валеріївна! Ми Вами пишаємося!