Участь у І Міжнародному освітнянському форумі

14 грудня 2010 р. в Будинку вчителя м. Києва відбувся І Міжнародний освітній форум та ІV  Всеукраїнський форум недержавних закладів освіти, організований Асоціацією приватних закладів освіти м. Києва при підтримці Міністерства освіти і науки України, Головного управління освіти і науки м. Києва, Академії педагогічних наук України.

Під час форуму відбулися такі заходи:

-    науково-практична педагогічна конференція «Освіта й сучасні

-     глобалізаційні процеси: український вимір»,

-     освітньо-політичний діалог на тему: "Сучасна освіта: міфи, реальність,

стратегія розвитку»,

-    презентація освітніх проектів.

На форум були запрошені депутати Верховної Ради України, депутати Київради, фахівці Академії педагогічних наук України, представники Міністерства освіти і науки України, начальник Головного управління освіти і науки України м. Києва, начальники районних управлінь освіти м. Києва, міжнародні фахівці з питань освіти та освітнього законодавства.

З доповіддю «Досвід впровадження інклюзивного навчання      в приватній Лінгвістичній гімназії м. Києва» виступила директор нашої гімназії Валентина Петрівна Дашковська. Вона розповіла про інклюзивне навчання в нашій гімназії, яке було впроваджено 5 років тому, у 2005 році.

В нашій гімназії сьогодні навчається 7 дітей-інвалідів. Для них створено усі необхідні умови для отримання якісної освіти. Гімназисти толерантно сприймають дітей з вадами фізичного розвитку і ставляться до них як до рівних. Навчаючись в одному колективі з дітьми-інвалідами, учні стають більш милосердними, добрішими, вони готові прийти на допомогу однокласникам-інвалідам.

(Повну доповідь читайте на сторінці директора)