Участь гімназистів 10-11 кл. у Міжнародній виставці "Освіта та кар'єра 2011"

19 листопада 2011 р.

Участь гімназистів 10-11 класів  у Міжнародній виставці

"Освіта та кар'єра 2011"

18 листопада 2011р. гімназисти 10-11 класів відвідали Міжнародну виставку «Освіта та кар’єра 2011»,  що відбулася в Українському домі  на Хрещатику. Виставка проходила під егідою Міністерства освіти і  науки України, Академії педагогічних наук України, Київської торгово-промислової палати, Французького, Британського та Німецького культурних центрів.

Тут були представлені українські та закордонні навчальні заклади, а також освітні організації, які презентували свої освітні програми для української аудиторії. Мета виставки - допомогти школярам та їх батькам зрозуміти тенденції та напрямки розвитку освіти в Україні та за кордоном, обрати гідний навчальний заклад для здобуття вищої освіти та вибору майбутньої професії.

У цьому році під час проведення виставки були представлені понад 120 університетів з України, Європи і північної Америки. На виставці були присутні представники найбільших культурних центрів, діяльність яких спрямована на розширення освітніх зв’язків між Україною та країнами західної Європи. Було проведено велику кількість семінарів, «круглих столів», майстер-класів та тренінгів, на яких обговорювались актуальні проблеми навчально-виховного процесу, шляхи модернізації освіти в умовах сучасного життя.

Приємною несподіванкою стала зустріч з ректором Національного університету "Одеська юридична академія", депутатом Верховної Ради Сергієм  Васильовичем Ківаловим. Він розповів багато цікавих речей щодо навчання  в Академії  і  ознайомив нас з  новими освітянськими проектами.

Виставка «Освіта та кар’єра 2011» є найбільшим презентаційним заходом в Україні в сфері надання освітніх послуг для молодого покоління.

Учні гімназії розширили свій кругозір щодо вищих навчальних закладів як українських, так і закордонних, отримали повну інформацію про вузи, що їх зацікавили.

Сподіваємося така презентація дала гімназистам вірний напрям щодо вибору майбутньої професії.