Зустріч гімназистів з Генеральним консулом Республіки Польща в м. Києві паном Рафалом Вольським
 
 
 
 
 

       31 січня 2011 року в бібліотеці ім. Адама Міцкевича відбулась зустріч новопризначеного Генерального  консула Республіки Польщі в м. Києві пана Рафала Вольського з громадськими польськими організаціями м. Києва. Також на зустрічі була присутня секретар Посольства Республіки Польща в Україні пані Дорота Дмуховська. 
       В зустрічі брали участь члени Спілки поляків України на чолі з Головою Спілки паном Станіславом Костецьким, члени польського культурно-освітнього товариства ім. Адама Міцкевича на чолі з Головою товариства пані Іреною Гільовою, члени редакції газети «Дзеннік Кійовські» на чолі з головним редактором паном Станіславом Пантелюком.
       Також в зустрічі взяли участь наші гімназисти, що вивчають польську мову і є призерами міських та Міжнародних олімпіад з польської мови, на чолі з директором гімназії пані Валентиною Дашковською. Наші гімназисти  підготували урочистий концерт, присвячений цій зустрічі. В яскравих польських костюмах гімназисти під керівництвом вчителя польської мови пані Світлани Павлюк співали відомі різдвяні  колядки, прочитали вірші. Акомпонувала  на фортепіано вчитель музики пані Ірина Сівакова. З урочистою промовою виступила директор нашої гімназії пані Валентина Дашковська.
        Генеральний консул привітав наших гімназистів з високими результатами на Міжнародній олімпіаді з польської мови, подякував за яскравий виступ і вручив подарунки.
        Чекаємо на нові зустрічі з нашими польськими друзями!

 

 

 

 


 

G Analytics Частная лингвистическая гимназия - официальный сайт (Киев)
сайт виготовлено компанією цена создание сайта