Вітаємо наших гімназистів-переможців XV Міжнародної олімпіади "Інтелект"

16 квітня 2011 р. в м. Москві відбулася ХV Міжнародна олімпіада «ІнтелекТ», в якій взяли участь діти з 22 держав світу: Канади, Великої Британії, Німеччини, Греції, Польщі, Молдови, Білорусі, України, Киргизстану, Латвії, Туркменістану, Росії, країн Латинської Америки та інші.
        П’ятеро учнів нашої гімназії захищали честь України, м. Києва та рідної гімназії. І захистили гідно!
       Учениця 10 кл. Кисельова Ольга здобула бронзову медаль серед учнів 10 – 11 кл. Vivat!!! Vivat!!! Vivat!!!
       Учень 6 кл. Труба Артем здобув перемогу серед учнів своєї вікової категорії в двох номінаціях: «Вічний двигун» та «Найшвидше рішення», також здобула перемогу в номінації «Найшвидше рішення» учениця 6 кл. Рахіль Анастасія.
        А учні 10 кл. Олешко Антон і Жевега Антон отримали дипломи за перемогу в номінації «Залізна логіка».
        Вітаємо переможців!!!
        Ми вами пишаємося!!!