Вітаємо іменинників та нових учнів гімназії

Традиційно, щопонеділка, на великій перерві в гімназії проходять учнівські лінійки, де адміністрація разом з учителями та гімназистами вітають учнів-іменинників, посвячують в гімназисти нових учнів, підводять підсумки навчально-виховної роботи за попередній тиждень та ознайомлюють з планами на поточний тиждень.
       В лютому нашу дружню гімназійну сім’ю поповнила нова учениця Вихор Анастасія, яка вступила до 7-го класу гімназії. Також повернувся на навчання до 10-го класу Копко Віталій, який вже навчався в гімназії.
Іменинників, які народилися в лютому:
       Обушевську Катерину, 3 кл. – (03.02),
       Коваленка Данила, 5 кл. – (11.02),
       Кисіль Катерину, 10 кл. – (13.02),
       Репійчук Марію, 2 кл. – (20.02),
       Кисельову Ольгу, 10 кл. – (21.02),
       Свідерську Софію, 1 кл. – (22.01),
       Забродського Яна, 3 кл. – (23.02),
       Шекеру Євгена, 5 кл. – (24.02),
       Хотющенка Євгена, 8 кл. – (24.02),
       Олєшка Антона, 10 кл. – (26.02)
привітали з днем народження, традиційно всією дружньою гімназійною родиною заспівали «Happy birthday to you!», а директор гімназії Валентина Петрівна Дашковська вручила іменинникам подарунки.