Виставка домашніх тварин у Лінгвістичній гімназії

Благовіщення – одне з найбільших релігійних свят. Тому у народі вірять: на Благовіщення і птиця не несеться, і гнізда не в’є. Цього дня благочестивою справою вважалося випускання на волю птахів , яких спеціально для цього купували. Кожен господар у цей день виводить на волю, на сонце всіх тварин, навіть пса і кота, щоб чули весну і самі про себе дбали.
    Тому не випадково саме цього дня, 7 квітня, на Благовіщення, у Лінгвістичній гімназії відбулося традиційна виставка домашніх тварин. Учні усіх класів взяли активну участь у цьому заході, особливо слід відзначити гімназистів молодших класів, більшість з яких принесла своїх менших друзів. Учні представляли своїх домашніх тварин: розповідали про особливості їх утримування, звички і якісь цікавинки про своїх улюбленців.
    Діти дізналися багато нового про хом’яків, котиків і собак різних порід та навіть про кроликів.
    На всіх учасників чекали сюрпризи – грамоти від оргкомітету конкурсу.