Відкритий урок з англійської мови в 2-ому класі

18 березня, в п’ятницю, відбувся відкритий урок з англійської мови у 2-ому класі. Урок проводили вчителі Кочергіна Любов Миколаївна і Блажкевич Тетяна Анатоліївна.
       У порівнянні з першокласниками,  учні 2-го класу – вже «серйозний народ», який вміє зконцентруватися на завданні, допомагати одне одному і боротися за перемогу до останнього. Дуже цікава, але достатньо складна граматична гра чекала на них. Дітей поділили на три команди «Elephants», «Zebras» і «Giraffes». Всі команди виявили глибокі знання з граматики, вміння описувати зовнішність і одяг людей, складати розрізненні частини у суцільний текст і виразно прочитати його. Велика кількість цікавих різноманітних завдань давала можливість кожному якнайкраще себе проявити.
        Незважаючи на те, що команда «Elephants» набрала найбільшу кількість очок (команди йшли одна за одною з відставанням в                1 бал), судді на чолі з директором Валентиною Петрівною вирішили нагородити всіх учасників призами.
        Діти, присутні вчителі, батьки і гості гімназії отримали величезне задоволення від уроку.