Участь учителя французької мови Ганщук Надії Олегівни у круглому столі "Франкофонія та література"

     З 15 по 22 березня 2011 р. в Україні відбувся фестиваль Франкофонії. Вже вчетверте посольства Бельгії, Єгипту, Канади, Франції, Лівану, Марокко та Швейцарії в партнерстві з українським Міністерством закордонних справ і Міністерством культури і туризму проводять цей захід,  спрямований на популяризацію французької мови.
     Нагадаємо, що у 2011 році Франкофонія - це Міжнародна організація співробітництва франкомовних країн світу. У 2011 році Франкофонія об’єднала  56 країн-членів та 19 країн-спостерігачів, до яких у 2006 році приєдналась й Україна.
    Фестиваль Франкофонії пройшов багатьма містами України з півночі на південь та з заходу на схід. Українські шанувальники французької мови  мали змогу взяти участь у  численних культурних заходах: кіноподіях, виставках, літературних зустрічах, концертах тощо.
     У рамках   цього фестивалю  15 березня було проведено круглий стіл "Франкофонія та література: слова свободи" за участю письменників: Сільв’ян Дюпюі, Беса Міфтію (Швейцарія), Олени Бочорішвілі (Канада), Андрія Куркова, Євгенії Кононенко, Міли Іванцової (Україна). В цьому заході взяла участь вчитель французької мови нашої гімназії Ганщук Надія Олегівна.
     Ми запрошуємо всіх бажаючих до вивчення французької мови!

G Analytics Частная лингвистическая гимназия - официальный сайт (Киев)
сайт виготовлено компанією цена создание сайта