Участь гімназистів в Міжнародній олімпіаді з польської мови

24 січня 2011 р. в Київському Славістичному університеті відбулася  Міжнародна олімпіада з польської мови. На олімпіаді були представлені конкурсанти з багатьох країн Європи: Росії, Польщі, Білорусі, Болгарії, України. Також в олімпіаді взяли участь учні нашої гімназі.
      Гімназисти гідно захищали честь нашої гімназії та м. Києва.
     Так, учениця 9 кл. Руденко Єлизавета посіла почесне ІІ місце, учениця 7 кл. Волкова Анна також посіла ІІ місце. Шадурська Аліна, учениця 9 кл., та Клименко Марк, учень 8 кл., посіли ІІІ місця серед учнів своєї вікової категорії.
      Підготувала дітей до олімпіади вчитель польської мови Павлюк Світлана Анатоліївна.
     Вітаємо наших гімназистів з блискучою перемогою і бажаємо їм подальших успіхів! А молодому вчителю пані Світлані бажаємо незгасаючого натхнення на педагогічній ниві!