Участь учнів гімназії у  конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика

Стало доброю традицією у приватній Лінгвістичній гімназії щорічне проведення І етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Беручи в ньому участь, учні демонструють надбані знання і навички, свій інтелектуальний потенціал.
           Цього року І (шкільний) етап конкурсу відбувся в гімназії 9 листопада, в День української писемності і мови. У ньому взяли участь учні 5 – 11 класів. Гімназисти показали глибокі знання з різних розділів мовознавства. Компетентне журі у складі вчителів гімназії визначило переможців цього етапу. Це учні 5 класу Тенізбаєва Аніта і Коваленко Данило; шестикласники Кравченко Володимир і Чухомець Олексій; учні 7 класу П’ята Юлія і Волкова Анна, учениця 9 класу Руденко Єлизавета, десятикласниці Кисельова Ольга і Кисіль Катерина. Вони вибороли право представляти Лінгвістичну гімназію на ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, який відбувся 1 грудня 2010 р.
          Сподіваємося, що на них чекають грамоти і призи, бо результати цього етапу будуть повідомлені пізніше наказом районного управління освіти.