Традиційні учнівські лінійки

Традиційно, щопонеділка, на великій перерві в гімназії проходять учнівські лінійки, де адміністрація разом з учителями та гімназистами вітають учнів-іменинників, посвячують в гімназисти нових учнів гімназії, підводить підсумки навчально-виховної роботи за попередній тиждень та ознайомлюють з планами на поточний тиждень.
     Так, на початку ІІ семестру нашу дружню гімназійну сім’ю поповнила нова учениця Горбачова Інга, яка вступила до 2-го класу гімназії. Також повернулася на навчання до 2-го класу гімназії Пересада Катерина, яка через тимчасові фінансові проблеми батьків навчалася півроку в іншій школі.
     Тож бажаємо успіхів всім учням нашої гімназії: і тим, що тільки-но переступили поріг нашої гімназії, і тим, що вже навчаються в гімназії не перший рік, а батькам бажаємо, щоб ніякі фінансові проблеми не торкалися їх сімей, щоб рік кролика «натрусив» багато грошей, щоб їх діти могли навчатися в престижних школах, якою і є наша гімназія.