Тиждень математики, фізики та комп`ютерних технологій

З 06.12 по 13.12 2010 року в приватній Лінгвістичній гімназії проводився тиждень математики, фізики та інформаційних технологій.
           В рамках тижня було проведено ряд заходів:
           • «Математика – це цікаво!» (для учнів 5 – 6 класів.)
           • «Змагання юних фізиків» (урок гра для учнів 9 класу.)
           • «Найбільша сильна фігура» (математична гра для учнів 9 класу. )
           • «Компетентність» (урок-ділова гра з математики для учнів 7 класу. )
           • «Сильна ланка» (урок-гра з математики для учнів 10 класу. )
           • «Світ інформатики» (урок-гра для учнів 7 класу.)
           • «Магістр інформатики» (урок-гра для учнів 11 класу.)

Усі ці заходи були пізнавальними, повчальними і цікавими.
           Їх організували та провели вчителі кафедри, математики, фізики та комп’ютерних технологій:

- завідувач кафедрою Старенька Майя Станіславівна,

- учителі кафедри: Шульга Світлана Володимирівна, Дудяк Лілія Ігорівна, Лутчин Тетяна Миколаївна.
           Гімназисти  взяли активну участь у запропонованих заходах,  дізналися багато цікавого з життя видатних математиків та фізиків, про історичні факти з життя вчених,  розв’язували задачі, змагалися у математичних конкурсах, іграх.  Усі учні виявили максимум кмітливості та організованості.
           Під час проведення заходів найбільш активними були:
Коваленко Данило (5 кл), Шекера Євген (5кл), Труба Артем (6кл), Скавронський Влад (6 кл), Пята Юля (7 кл), Волкова Аня (7 кл), Олексійчук Міша (7 кл), Руденко Ліза (9 кл), Кисельова Ольга (10 кл), Мельник Володя (10 кл), Гужовська Тамара (11 кл), Ласкавий Ростислав (11 кл), Стіту Аймен (11 кл).
           Переможці були відзначені грамотами та подяками адміністрації гімназії.