Театралізована вистава "ПОПЕЛЮШКА" (англійською мовою) у виконанні учнів гімназії

В рамках декади іноземних мов 18 березня 2011 року в приватній Лінгвістичній гімназії відбулося театралізована вистава «Попелюшка» англійською мовою. Учні 2, 7, 9, 10 класів під керівництвом вчителя англійської мови Кочергіної Любові Миколаївни та хореографа Козубця Руслана Володимировича створили живі образи героїв відомої казки.
       Учні гімназії проявили неабиякі акторські здібності та показали прекрасне знання англійської мови. В ролі Попелюшки виступила Ліза Руденко (9 кл.), в ролі принца – Іван Маркелов (9 кл.). Короля зіграв Потіха Дмитро (9 кл.), королеву – Охрименко Ольга (9 кл.), батька Попелюшки - Олександр Фещук (9 кл.), фею, хрещену мати Попелюшки - Анастасія Новак (9 кл.), маленьку чарівницю Мілісенту, ученицю феї - Анна Волкова (7 кл.), стражників - Олег Іродовський (9 кл.) і Євген Скуйбіда (9 кл.), шляхтичів - Михайло Новіков (9 кл.) і Владислав Калениченко (9 кл.) а мачухою була Дар’я Слободян (10 кл.). Дочок мачухи зіграли Анастасія Барабаш (9 кл.) і Ірина Нараєвська (9 кл.).
        За задумом постановника вистави Кочергіної Л.М. були придумані нові дійові особи, такі як:
        - Оллє Лукойє у виконанні Олексія Сіденка (9 кл.),
        - Кіт Люцифер, якого зіграв Павло Новаковський (9 кл.) і миші, у ролі яких виступили діти 2-го класу.
        Вистава закінчилась прекрасним танцем, який виконували всі учасники дійства.
       Присутні в залі гості, батьки, вчителі та учні отримали справжнє задоволення. Нібито, дійсно побували в казці.