Святкування Міжнародного жіночого дня

Початково Міжнародний жіночий день був днем протесту проти дискримінації жінок. Традиція святкувати його була започаткована демонстрацією, яку провели 8 березня 1908 року робітниці текстильної промисловості в Нью-Йорку на знак протесту проти нестерпних умов праці та низької заробітної плати. Для закріплення традиції, рішенням Соціалістичної партії США за ініціативи славетної німецької революціонерки Клари Цеткін, день 8 березня було проголошено Міжнародним жіночим днем.
      04 березня учні Лінгвістичної гімназії організували концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. Свято мало насичену програму. Діти підібрали найкращі слова привітань для мам, бабусь, вчителів, підготували багато пісень, віршів та інших номерів, серед яких варто відзначити акробатичний етюд Марії Можаровської, учениці 2 класу, українську народну пісню «Ой під вишнею, під черешнею...» у виконанні учнів 6 класу Олійник Даші та Труби Артема, танок учениць 7 класу Фоменко Маргарити і П’яти Юлії. Концерт пройшов у атмосфері доброзичливості та любові.
       Зі святом, рідні, кохані, прекрасні! Нехай весна живе у Вашому серці щодня за будь-якої погоди та при будь-якому настрої. А настрій нехай Вам забезпечують ті, хто поряд, хто любить Вас і кого любите Ви!