Святкування Дня Св. Валентина

14 лютого 2011 р. у нашій гімназії в рамках декади іноземних мов проводилось святкування Дня Св. Валентина.
       Історія цього свята романтична й загадково, оскільки існує кілька легенд його походження. Одна з них розповідає про священика на ім’я Валентин, котрий у ІІІ столітті всупереч Указу Римського імператора Клавдія таємно вінчав закоханих, за що був засуджений до страти. Перебуваючи у в’язниці, Валентин закохався в доньку наглядача тюрми і перед стратою надіслав їй записку, сповнену ніжністю і любов’ю з короткою фразою «від Валентина». З тих пір стислі за змістом, але теплі й задушевні листівки стали називатися «валентинками», які набрали популярності сьогодні.
       Учні гімназії охоче готувались до свята: випустили стіннівки, готували «валентинки» та клали їх до «Скриньки романтичних вітань» для тих, кого люблять і поважають.
        В гімназії панувала атмосфера загадковості й романтичності, адже всі учні й навіть вчителі чекали на святкові листівки, які були доставлені дівчатками–листоношами з 10 класу до адресатів.
       Під керівництвом вчителя музики Сівакової Ірини Василівни учні підготували святковий концерт. Звучали привітання, вірші, пісні. Під керівництвом вчителя хореографії Козубця Руслана Володимировича учні 1-го, 2-го класів виконали танцювальні номери.
      Ще один день святкового піднесеного настрою перегорнув сторінку календаря приватної Лінгвістичної гімназії.

«Желаем:
           Пусть сердце Ваше любит,
           Пусть в нем живет мечта,
           А рядом счастье будет,
           Восторг и красота.
           С днем Святого Валентина!»