Святкування Дня Соборності України

Напередодні Дня Соборності України в приватній Лінгвістичній гімназії 21 січня 2011 р. була проведена урочиста лінійка з нагоди цього свята.

За тиждень до свята був оголошений конкурс на кращий твір, вірш, газету до Дня Соборності.
        У кожному класі куратори провели тематичні виховні години «Історичне значення Дня Соборності України». Були зачитані історичні документи, які були проголошені в м. Києві 22 січня 1919 р. на Софіївському майдані. Однією з перших акцій, до яких вдалися патріотичні сили, а саме  21 січня 1990 р., став «живий ланцюг» між Києвом і Львом як символ духовної єдності людей східних і західних земель України, як запорука існування єдиної, соборної України. В цьому заході взяло участь біля  3 мільйонів українців.
       Відповідно до Указу Президента України № 42/99 від 21.01.1999 р. український народ 22 січня святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремо Східної і Західної України, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!
      Тому на загальногімназійній урочистій лінійці з нагоди Дня Соборності України учні гімназії пошикувалися в «живий ланцюг», тримаючи одне одного за руки. У багатьох учнів на одязі була національна символіка, яка ще раз підкреслювала урочистість події. На святі прозвучало багато патріотичних пісень, віршів, зокрема вірш Віри Лебедєвої «Високо стяг наш підіймемо» та вірш учениці 10 кл. Дар’ї Слободян  «День злуки». Свято пройшло в атмосфері любові до нашої Батьківщини.
        День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності.