Результати участі учнів гімназії у ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

Знання рідної мови – визначальна передумова формування й удосконалення кожної особистості. Мова для нас – пам’ять, честь і гідність, це одне з джерел духовності. Саме таке ставлення до вивчення рідної мови прищеплюють учням у стінах Лінгвістичної гімназії.
      Тож недарма на ІІ (районному) етапі Міжнародного конкурсу української мови ім. П. Яцика наші гімназисти показали високий рівень знань з цього предмета. Учасниками ІІ етапу були представники 5 – 11 кл. Усі вони з гідністю і до кінця боролися за перемогу.
      Підраховані бали, розподілені місця, визначені переможці. Дуже радісно, що серед них – наші учні.  Так, Коваленко Данило  (5 кл.), Кисельова Ольга (10 кл.), Кисіль Катерина (10 кл.) посіли треті призові місця серед учнів своєї вікової категорії у цьому конкурсі. Вітаємо їх з перемогою і сподіваємося, що наступного року гімназисти примножать здобутки і покажуть ще вищі результати у олімпіадах і конкурсах з рідної мови!