"На порозі Новий рік"

24 грудня 2010р.

"На порозі Новий рік"

24 грудня 2010 р. в приватній Лінгвістичній гімназії відбулося традиційне новорічне свято «На порозі Новий рік».
         Кожному гімназисту була надана можливість реалізувати себе під час свята, проявити свій талант.

Діти продемонстрували свої таланти та здібності під час виконання пісень англійською, французькою, німецькою та польською мовами. Веселими хороводами та віртуозними танцями навколо новорічної ялинки кружляли учні гімназії, дивуючи всіх своєю високою виконавською майстерністю.

На святі була представлена і новорічна поезія. Новорічний настрій подарувала присутнім пісня "5 минут" із відомого кінофільму "Карнавальна ніч" у виконанні учнів 9-го класу.

А на завершення свята директора гімназії Валентина Петрівна вручила всім гімназистам солодкі подарунки та побажала гарних зимових канікул. Тож нехай канікули для кожного будуть веселими та різноманітними!

З Новим роком!