Літературно - музичний вечір, присвячений творчості В. Гюго

25 лютого відбувся музичний вечір, присвячений творчості видатного французького письменника  Віктора Гюго.
      В.Гюго прожив довге життя i залишив велику творчу спадщину.                        За 70 рокiв своєї лiтературної дiяльностi вiн створив чимало поем, вiршiв, драматичних творiв. Віктор Гюго - автор вiдомих романiв: “Людина, що смiється”, “Трудiвники моря”, “Дев’яносто третiй”, ”Собор Паризької Богоматерi”.
      Учні нашої гімназії під керівництвом вчителя французького мови Ганщук Надії Олегівни підготували уривок з мюзиклу «Cобор Паризької Богоматерi» (з оригінальним музичним  супроводом французького мюзиклу «Notre Dame de Paris»).
      Роль Есмеральди виконала Діана Коткова (10 кл.), офіцера Феба –Даша Слободян (10 кл.). Оля Кисельова (10 кл.) виконала роль Фльор де Ліс, а у ролі поета Грегуара був Нікіта Науменко (6 кл.).
      Вчитель французької мови Надія Олегівна Ганщук зіграла роль священика Фролло, а вчитель географії Павло Андрійович Бурков дебютував у ролі Квазімодо!
       Всі присутні отримали велику насолоду від побаченого.
      В нашій гімназії дійсно навчаються обдаровані діти, які змогли розкрити свої творчі таланти у такій прекрасній імпровізованій музичній постановці.