Екскурсійна поїздка до оранжереї бананових рослин

01 березня 2011 р. учні нашої гімназії відвідали оранжерею бананових рослин, що знаходиться в с. Гоголів Броварського району на Київщині.
        Господарі оранжереї Мерлан та Олена Бабаєви із задоволенням провели екскурсію по оранжереї, розповіли, як при допомозі сучасних технологій цілодобово підтримується клімат, близький до субтропічного.
        Тут ми побачили такі екзотичні рослини, як: банани, інжир, ананаси, фейхоа, муррайя, цитрусові, дізнались багато цікавих фактів.
         Екскурсія пройшла у вигляді інтерактивної гри. Діти, які правильно відповідали на питання, отримали призи – невеликі кофейні та лимонні дерева, декоративні пальми тощо.
         Наприкінці екскурсії всі діти отримали солодощі. Учні, які привезли із собою власні малюнки на тему «Тропічні рослини», візьмуть участь в конкурсі, який відбудеться в травні місяці, де і будуть визначені переможці.
        Ми отримали неабияке задоволення від побаченого та мали змогу придбати вазони з екзотичними рослинами!
         Бажаємо успіхів сім’ї Бабаєвих в їх нелегкій, але цікавій праці!