Екскурсія на фабрику новорічних прикрас

21 грудня 2010 року учні 1 – 9 класів приватної Лінгвістичної гімназії побували на екскурсії фабрики новорічних іграшок, що знаходиться у  с. Луб’янка Бородянського району Київської області.
       Діти отримали чудову можливість зануритися у атмосферу свята вже сьогодні, відвідавши одну з небагатьох фабрик ялинкових прикрас, що існують в Україні, тим паче, що працює вона лише кілька місяців на рік. Гімназисти мали нагоду побачити поетапне виготовлення ялинкових кульок різного розміру, котрі милують око кожного з нас щороку.
       Спочатку діти оглянули цех видування ялинкових іграшок, потім відвідали залу покриття фарбами ялинкових прикрас і, нарешті, залу, де ці іграшки оздоблюють. Тут діти мали можливість замовити у майстрів іграшку з вітанням для рідних та друзів, напис на кульку виконувався у їх присутності та за побажанням.
       Наші гімназисти завдяки екскурсії поглибили свої знання про технологічні процеси та робітничі професії. А ще подарували собі свято!