09 лютого 2011 року

Зустріч учнів гімназії – переможців районних, міських та Міжнародних предметних олімпіад з заступником Голови Деснянської у м. Києві райдержадміністрації
Онуфрійчуком Вадимом Михайловичем

09 лютого 2011 р. відбулася зустріч учнів гімназії, які посіли призові місця в районних, міських та Міжнародних предметних олімпіадах з заступником Голови Деснянської у м. Києві райдержадміністрації Онуфрійчуком Вадимом Михайловичем.
      Вадим Михайлович привітав переможців олімпіад і побажав успіхів в подальшому навчанні, в досягненні своєї мети. Він пишається тим, що такі діти навчаються у Деснянському районі, і гордий з того, що в районі існує така прекрасна школа – приватна Лінгвістична гімназія, яка готує гідних громадян України, еліту нації.