Старенька Майя Станіславівна

Старенька
Майя Станіславівна

вчитель математики,
вчитель вищої категорії, старший вчитель,
педагогічний стаж - 37 роки

Освіта:

Тернопільський державний педагогічний інститут ім.Я.О.Галана (1983р.),
                                   спеціальність: математика.                                                                                  Кваліфікація –            Кваліфікація: учитель математики.

Курси підвищення кваліфікації:

Ι.  Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів (1994 р.),
                                  факультет педагогічної освіти (присвоєно другу категорію).

ΙΙ.  Київський міський педагогічний університет ім.Б.Д.Грінченка (2004р.),
                                  факультет педагогічної освіти (присвоєно першу категорію).

ΙΙΙ.  Київський міський педагогічний університет ім.Б.Д.Грінченка (2006р.),
                                  факультет педагогічної освіти (присвоєно вищу категорію)."старший

вчитель")."старш ІV.  Київський міський педагогічний університет ім.Б.Д.Грінченка (2011р.),
                                  факультет педагогічної освіти (підтверджено вищу категорію, присвоєно звання "старший вчитель").                 "старший вчитель").

Досвід роботи:

1992-1996р.р.-  вчитель математики СШ №300 м.Києва;
                                  1996-2001р.р. – вчитель математики ДШМ №3;
                                  з 2001р. - вчитель математики приватної Лінгвістичної гімназії .

Результати участі учнів Старенької М.С.

у Всеукраїнських учнівських олімпіадах:

Навч. рік

К-сть учнів, що посіли призові місця в олімпіадах

районні олімпіади

2016 - 2017

IIІ

Друковані праці:

1. «З досвіду роботи», журнал «Обдарована дитина», 2006, №6.

Нагороджена:

• Подякою приватної Лінгвістичної гімназії Деснянського району м. Києва;
  • Грамотою Деснянського районного управління освіти м. Києва;
  • Грамотою Управління освіти Деснянської районної
    у м. Києві державної аміністрації (2014 р.);
  • Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської
    державної адміністрації "За високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді"(2014 р.).
  •  Грамотою Управління освіти Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації "За сумлінну працю, досягнення майстерності в професійній діяльності, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління"  (2014 р.).

З досвіду роботи: