Пронюткіна Вікторія Євгеніївна

вчитель I категорії,
педагогічний стаж  - 11 років

Освіта

Київський університет ім. Б. Грінченка (2009 р.),ьний лінгвістичний університет (2009 р.),                     спеціальність: «педагогіка і методика початкової освіти».
                          Кваліфікація – вчитель початкових класів з правом викладання англійської мови.

Курси підвищення кваліфікації:

І. Курси підвищення кваліфікації при Київському педагогічному університеті
                 ім. Грінченка (2017 р.);

ІІ. Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти за темою:
                 "Нова українська школа" за Типовою освітньою програмою підготовки вчителів 1-х класів
                  Нової української школи (2019 р.).

Досвід роботи:

2009 - 2012 р.р. - вихователь ГПД гімназії № 32 м. Києва;

з 2012 р. – вчитель початкових класів приватної Лінгвістичної гімназії.

Результати участі учнів Пронюткіної В.Є.

у Всеукраїнських учнівських олімпіадах:

Навчальний рік

Кількістьсть учнів, що посіли призові місця в олімпіадах

районні олімпіади

місце

міські олімпіади

місце

2019 – 2020

I,II

Нагороджена:

• Грамотою Управління освіти Деснянської районної у м. Києві державної аміністрації
    "За високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді"(2014 р.).