Галанська Валерія Валеріївна

вчитель І категорії

Освіта:

Київське державне вище училище ім. Р.М. Глієра (2001 р.),
                                       спеціальність: «музичне мистецтво естради».
                                       Кваліфікація – естрадний піаніст-виконавець,вокаліст, художній керівник.

Досвід роботи:

1998 – 2002 р.р. – концертмейстер оркестру "Сувенір", викладач ударних

інструментів БДЮТ "Дивосвіт";

2002 – 2005 р.р. – артист вищої категорії УЕФА "Калина";

2006 – 2011 р.р. –  художній керівник творчого колективу

художньої  самодіяльності юридичного факультету Національної академії

внутрішніх справ;

з 2011 р. – вчитель музики приватної Лінгвістичної гімназії.

• Учасниця дуету "Сестри Галанські"

• Учні Галанської В.В. є призерами міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

У
          2020 р. учитель підготувала лауреатів І та ІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Music Wave of arts», лауреата І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Winter Dreams» лауреата І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Star line performens» .

Нагороджена:

• Грамотою Управління освіти Деснянської районної
          у м. Києві державної аміністрації (2014 р.);
        • Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської
          державної адміністрації "За високий професіоналізм, сумлінну працю
          та вагомий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді"
          (2014 р.).
        •  Грамотою Управління освіти Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації "За сумлінну працю, досягнення майстерності в професійній діяльності, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління"  (2014 р.)
        • За значний особистий внесок у розвиток українського естрадного мистецтва та вагомі творчі здобутки рішенням Секретаріату творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» Галанській В.В. у 2014 році було присвоєно почесне звання «Заслужена артистка естрадного мистецтва України».