Єрмоленко Наталія Олександрівна

Освіта:
І.  Путивльський педагогічний коледж ім. С.В.Руднєва (2003 р.),
    спеціальність: «Початкове навчання».
    Кваліфікація – вчитель початкових класів, організатор учнівських об'єднань.

ІІ.  Чернігівський державний педагогічний університет ім. Т.Г.Шевченка (2008 р.), .......                            спеціальність: «пратична психологія».
                                   Кваліфікація – психолог.

Досвід роботи:

2003 – 2004 р.р. – вихователь СЗШ соціальної реабілітації смт. Фонтанки Комінтернівськог Комінтернівського району Одеської області;
                            2005 – 2006 р.р. – вчитель СЗШ соціальної реабілітації смт.Корсунка Херсонської області;               Херсонської області;
                            2006 – 2008 р.р. – вихователь приватної СЗШ "Співтворчість"м. Києва;
                            2008 – 2012 р.р. – психолог та куратор приватної СЗШ "Співтворчість"м. Києва;
                            з 2012 р. - вихователь ГПД приватної Лінгвістичної гімназії.

Нагороджена:

• Грамотою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської
    державної адміністрації "За високий професіоналізм, сумлінну працю
    та вагомий внесок у справу навчання і виховання учнівської молоді" (2014 р.).
  • Грамотою Управління освіти Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації "За сумлінну працю, досягнення майстерності в професійній діяльності, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління"  (2014 р.).