Название страницы

вчитель польської мови,

педагогічний стаж - 11 років

Освіта:

Київський Славістичний Університет (2008 рік), спеціальність: «Польська мова та література, английська мова та література».
    Кваліфікація – філолог, викладач польської мови та літератури і англійської мови та літератури.

Курси підвищення кваліфікації:

І. Київський міський педагогічний університет ім. Б. Грінченка (2017 р.), факультет англійської мови, отримала ІІ категорію.

ІІ. Дрогобицький державний університет імені І.Франка в центрі післядіпломної  освіти та доуніверситетської підготовки за програмою «Сучасна методика викладання польської мови та літератури» (2020 рік), отримала І категорію.

Досвід роботи:

2011-2012 р.р. – вчитель англійської мови загальноосвітньої школи №90 м. Києва;

2012 – 2013 р.р. – вчитель англійської мови загальноосвітньої школи №134 м. Києва;

2013 – 2014 р.р. – вчитель польської мови в гімназії №117 м. Києва;

2014 – 2022 р.р. – вчитель польської мови в гімназії № 48, м. Києва;

З 2022 р. -  вчитель польської мови приватної Лінгвістичної гімназії.

Нагороджена:

1. Подякою за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток   столичної освіти та з нагоди відзначення 25-річного ювілею гімназії №48 Шевченківського району м. Києва і 65-річчя від дня заснування закладу.

2. Почесні відзнаки Шевченківського району за 2016, 2017, 2018 роки за високі професійні здобутки щодо результативної роботи з обдарованою молоддю.