Дигало Антон Сергійович

вчитель французької мови

педагогічний стаж - 5 років

Освіта:

Київський національний університет імені Т.Г.Шевченка Інститут міжнародних відносин (2011р.)

Спеціальність: інформаційний аналітик-міжнародник, фахівець у галузі міжнародних відносин

Кваліфікація: референт – перекладач

Досвід роботи:

2010-2012 рр. перекладач французької та іспанської мови у Верховній Раді України (комітет з міжнародних зв’язків);

2012-2014 рр. вчитель іспанської та італійської Ліцей міжнародних відносин № 51

2013-2014 рр. вчитель французької мови гімназія «Пріоритет»

2013 -2016 рр. ассисент кафедри іноземних мови юридичного факультету КНУ ім.Т.Г. Шевченка

2015 – 2016 рр. вчитель іспанської мови Гуманітарної гімназії «Гармонія»

2017 – 2018 рр. викладач французької мови Торговельно-економічний коледж КТЕУ

2018-2019 вчитель іспанської мови International School «Zoloche»

2019-2020 рр. викладач іспанської та французької мови у Київському міжнародному університеті

2020 р. – вчитель французької мови ЛПЕПІМ

2016 – (на даний час) викладач італійської мови Національної музичної консерваторії ім. П.І.Чайковського (колективний договір)

2021 р. вчитель французької мови приватної Лінгвістичної гімназії

Курси підвищення кваліфікації:

І. Проходив мовну практику при Посольстві Французької Республіки (2008-2009 р.)

ІІ. Проходив мовну практику при Посольстві Іспанії (2010 р.)

ІІІ. Перекладацька практика при Дипломатичній академії Міністерства Закордонних справ України (ІІІ Азійсько-Тихоокеанський департамент) 2011 р.

Участь у семінарах та конференціях:

Під час роботи у ВНЗ брав участь у міжнародних конференціях :

ХІ Міжнародна науково- методична конференція «Методичні та психолого-педагогічні проблеми викладання іноземних мов на сучасному етапі: шляхи інтеграції школи та ВНЗ» ( 2015 р.)

VIII Міжнародний науковий Форум: «Сучасна романістика: наукові дискусії» (2016 р.)

VIII Міжнародний наукова конференція: «Актуальні проблеми перекладознавства та методики викладання перекладу» (2017 р.)

Праці:

Маю авторські курси з іспанської та французької мови