Святковий концерт артистів Національної філармонії України

10 березня 2012 р.

Святковий концерт артистів Національної філармонії України

з нагоди Міжнародного жіночого дня

6-го березня у приватній Лінгвістичній гімназії відбувся святковий концерт артистів Національної філармонії України, присвячений Міжнародному жіночому дню.  Цей виступ був організований зусиллями директора гімназії Дашковської Валентини Петрівни, яка ось уже 15 років має дружні, теплі стосунки із адміністрацією Національної філармонії України на чолі з народним артистом України Дмитром Івановичем Остапенком.

Розпочався творчий вечір палкою промовою директора гімназії Валентини Петрівни, яка привітала усіх жінок з прекрасним весняним святом та побажала здоров'я, щастя, благополуччя в родинах і здійснення найзаповітніших мрій.

Від імені чоловіків гімназії з вітальним словом до жінок звернувся заступник директора гімназії Коренюк Анатолій Вікторович. Він вручив усім прекрасні квіти та побажав великої любові, творчих злетів та успіхів у професійній діяльності. Також Анатолій Вікторович вручив директору гімназії Дашковській Валентині Петрівні грамоту від начальника управління освіти Деснянської районної у м.Києві адміністрації Шурко О.В. за високий професіоналізм та вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління.

      

 У святковому концерті взяли участь народний артист України Сергій Грінченко, заслужений артист України Віктор Тіткін, заслужена артистка України Любов Скоромна, лауреат міжнародних конкурсів Володимир Шпудейко.  Ведучою концерту була заслужений діяч мистецтв України Світлана Корецька.

      

Веселим, піднесеним настроєм була пронизана молдавська п’єса «Весняна пора», яку виконав на баяні народний артист України Сергій Грінченко. Незабутнім подарунком для усіх жінок, присутніх у залі, став  виступ заслуженого артиста України Віктора Тіткіна. Особливо сподобалися глядачам пісня «Любимые женщины» (муз. С.Тулікова, сл. М.Пляцковського) та романс  «Дорогой длинною» (муз.Б.Фоміна, сл.К.Подревського). Нікого не залишили байдужим творчі номери степ-танцюриста, лауреата міжнародних конкурсів Володимира Шпудейка, який навіть встиг дати глядачам невеликий майстер-клас із відбивання чечітки.

Окрасою вечору став виступ заслуженої артистки України Любов Скоромної, яка виконала жартівливі українські народні пісні «Ой за гаєм, гаєм», «Ой там, на товчку, на базарі», «Чи ти мене, Василю, не знаєш».

Ми щиро дякуємо артистам Національної філармонії України за прекрасний концерт. Сподіваємося, що вони ще не раз завітають до нашої гімназії та порадують нас своїми чудовими виступами.

 

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

G Analytics Частная лингвистическая гимназия - официальный сайт (Киев)
сайт виготовлено компанією цена создание сайта