Сторінка для батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки майбутніх учнів 1-го класу!

Щиро вітаємо Вас на сторінці нашого сайту!

Закінчився конкурсний відбір учнів до 1-го класу гімназії на 2018-2019 навчальний рік.

У 2018-2019 навчальних роках буде працювати один перший клас.

При вивченні математики, письма та читання клас ділитиметься на 2 підгрупи,

а при вивченні англійської мови - на 3 підгрупи.

Список учнів

24. Шевченко Максим
25. Шумік Єва

Поради для батьків

Що потрібно купити дитині до початку нового навчального  року:

*щоденник

*пенал: ручки, олівці, гумка, лінійка, кольорові олівці, фломастери;

*папка для праці: фарби акварельні, гуаш, пензлики для клею та малювання, клей-олівець, клей ПВА, подвійний стаканчик для води, кольоровий картон, кольоровий папір, пластилін, дощечка та стеки для роботи з пластиліном,  ножиці, альбом для малювання;

*спортивна форма;

*форма для хореографії (гімнастичний купальник, спідничка, лосини, чешки для дівчат; футболка, шорти, чешки для хлопчиків);

*папка для зошитів;

*папка з файлами для англійської мови з цупкою обкладинкою;

*зошити в клітинку (10 штук);

*зошити в косу лінію з допоміжною (10 штук);

*обкладинки для зошитів та підручників.

Необхідні документи для вступу до гімназії:

• фото дитини (розміром 3х4) – 2 шт.;
  • копія свідоцтва  про народження дитини;
  • 2 зошити (в клітинку);
  • заява про прийняття дитини на навчання до гімназії (бланк заяви - у секретаря);
  • медична картка та довідка (форма - 086у), необхідно подати до вересня 2018 р.

Організація навчального процесу у 1–му класі

Навчальний план для учнів 1-го класу приватної Лінгвістичної гімназії складається з державного компоненту (інваріантної складової, затвердженої МОН України) та гімназійного компоненту(варіативної складової).

Кількість навчальних годин у 1 класі

Навчальні предмети

Кількість годин на тиждень

Українська мова итання)

Письмо

Природознавство

Музичне мистецтво

Образотворче мистецтво

Трудове навчання

Фізична культура

Хореографія

Основи здоров'я

___________1___________

Підручниками забезпечує гімназія, крім підручників з англійської мови.

Комплект для вивчення англійської мови та прописи закуповуються централізовано за кошти батьків.

Режим дня першокласника

№

Початок та кінець уроку

Тривалість перерви

уроку

Ранкова зустріч

15 хв. (Сніданок)

15 хв.

20 хв.

20 хв.

30 хв. (Обід)

Прогулянка

Сон

Підвечірок

Група подовженого дня.

Тривалість уроку: 35 хвилин.

Харчування

У гімназії організовано 3-х разове харчування учнів:

СНІДАНОК  -  9:10 - 9:20;

ОБІД -  12:40 - 13:00;

ПІДВЕЧІРОК  -  15:00 - 15:15.

Поради психолога

1. З початку навчального року привчіть дитину прокидатися раніше, щоб збирання до школи не перетворювалось у щоденні хвилювання. Вранці будіть дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом.

2. Не підганяйте, розраховувати час - це ваш обов'язок, якщо ви цю проблему не вирішили – провини дитини в цьому немає.

3. Привчіть дитину збирати портфель напередодні ввечері. Перевірте, чи не забула вона чого-не будь важливого. Запитайте її, чи не передавав вчитель прохань або розпоряджень батькам. Через деякий час дитина привчиться сумлінніше ставитись до своїх обов'язків і стане більш зібраною.

4. Проводжаючи дитину до школи, побажайте їй успіхів, скажіть кілька лагідних слів, без застережень: „Дивись, поводь себе гарно!", „Щоб не було поганих оцінок" та таке інше. У дитини попереду – важка праця.

5. Обговорюйте з дитиною ті правила і норми, з якими вона зустрічається в школі. Поясніть їх необхідність та доцільність.

6. Зауваження вчителя вислуховуйте без присутності дитини. Вислухавши, не поспішайте влаштовувати сварку. Говоріть з дитиною спокійно.

7. На початку навчального року корисно контролювати, як дитина виконує домашні завдання. Перевіряйте, чи правильно вона зрозуміла пройдений матеріал, попросіть її прочитати вголос. У І іII чверті краще це робити щовечора, а в II півріччі контроль можна зменшити до 2-3 разів на тиждень.

8. Перевіряти -  не значить „робити замість" − ніколи не підказуйте дитині готових рішень. Обов'язково перевірте, щоб те, що потрібно було вивчити напам'ять, було вивчено добре: точність виконання завдань – важлива умова успішного навчання. Потрібно також впевнитись, що дитина може застосувати набуті знання на практиці. Для цього їй треба запропонувати виконати кілька вправ.

9. Не забувайте приділяти увагу успішній адаптації дитини в новому колективі. Цікавтеся, як складуються стосунки дитини із однокласниками, чи з`явилися в неї друзі, порадою допомагайте уникати конфліктів та проблем у спілкуванні.

10. У сім'ї має бути єдина тактика спілкування всіх дорослих з дитиною, єдині вимоги. Усі розходження щодо виховання дитини вирішуйте без неї.

11. З перших днів навчання вимагайте виконання режиму дня дитиною, щоб вона лягала спати в один і той же час. Сон для школярів має першочергове значення. У І чверті дитина повинна спати не менше 10-11 годин, потім можна скоротити до 9-10 годин.

12. Батькам необхідне терпіння. Ентузіазм перших днів швидко проходить, його місце займає втома. Допоможіть дитині зберегти нормальний ритм і не піддайтеся спокусі зробити їй маленьке послаблення

13. Ні в якому разі не ставте ваші стосунки з дитиною в залежність від її успішності. Гарні довірливі стосунки і усвідомлення того, що дитина завжди може розраховувати на Вашу підтримку, допоможуть їй налаштуватися на успіх з початку першого навчального дня.