Стимул роботи учнів

   Засновник гімназії Дашковська Валентина Петрівна ще з моменту відкриття закладу (2001 рік) впровадила рейтингову систему оцінки діяльності учнів, яка дає змогу оцінити не лише навчальні досягнення, а й відзначити участь гімназистів у позакласних заходах. За підсумками рейтингу в кінці кожного навчального року кращим учням гімназії виплачуються стипендії.            

   Заохочувальними преміями відзначаються переможці предметних олімпіад, конкурсів МАН, відмінники навчання а також активні учасники предметних декад, різноманітних заходів, активісти парламенту гімназії.  Це є стимулом того, що дитина навчається самостійно оцінювати свою діяльність.

    Система заохочень, яка існує в гімназії, дає педагогам можливість відзначити кожен крок, кожну дію у зростанні творчих можливостей дитини. Саме так: похвала, заохочення, стимул – це підтримка та розвиток творчого начала кожної дитини.

 




 

      



2017 - 2018 навчальний рік


 У кінці 2017 – 2018 навч. року стипендіями від директора гімназії Дашковської Валентини Петрівни були відзначені відмінники навчання, переможці районних, міських та Міжнародних олімпіад, активісти гімназії.


- Рибачок Ірина, учениця 9 класу, за ІІІ місце в міських олімпіадах з російської мови та літератури. Призерка олімпіад з англійської, фізики. Переможець у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, переможець у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка. Срібний сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу з французької мови «Галлус» відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

- Рак Марія, учениця 9 класу, призерка олімпіад з англійської та російської мов, історії, зарубіжної літератури, переможець у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Срібний сертифікат  Всеукраїнського конкурсу з французької мови «Галлус», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання;

 

- Бевза Єва, учениця 7 класу, призерка олімпіади з математики, переможець у Міжнародному конкурсі

з української мови імені Петра Яцика, І місце у номінації «Театральна композиція», конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

- Юрченко Інна, учениця 7 класу, призерка олімпіади із зарубіжної літератури, переможець у Міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ»  номінація «Залізна логіка». Золотим сертифікатом Всеукраїнського конкурсу

з англійської мови «Гринвіч», переможець міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари, відмінниця навчання.

 

- Смоленська Маргарита, учениця 9 класу, призерка олімпіад з англійської та німецької мов, І місце

у номінації «Театральна композиція», конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

- Мішкой Анрій учень 6 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», переможець у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

- Овсянникова Вікторія переможець Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, І місце у номінації «Театральна композиція», конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

- Гузько Ксенія учениця 4 класу переможець Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», переможець міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари, відмінниця навчання.

 

- Сінченко Макар учень 4 класу, переможець Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

- Гузько Ксенія учениця 4 класу переможець Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», переможець міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари, відмінниця навчання.

 

- Булавенко Микита учень 7 класу, переможець у Міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ» номінація «Залізна логіка», ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

- Крапивенко Уляна, учениця 8 класу, яка також посіла ІІІ місце місце в міській олімпіаді з польської мови та літератури, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Вовнянко Джессіка, учениця 8 класу, призерка олімпіади з російської мови. І місце у номінації «Театральна композиція», конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей», відмінниця навчання.

 

- Жидкова Ольга, учениця 8 класу, призер олімпіад з біології, російської мови та зарубіжної літератури, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

- Пайда Каріна, учениця 8 класу, призерка олімпіад з англійської та німецької мов, І місце у номінації «Театральна композиція», конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей», відмінниця навчання.

 

- Слободян Марія, учениця 7 класу, призерка олімпіади з образотворчого мистецтва, І місце у номінації «Театральна композиція», конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей».

 

- Погосян Маргарита учениця 9 класу, переможець Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу з французької мови «Галлус», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Ковриженко Даниїл учень 4 класу, переможець Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч». відмінник навчання.

 

- Бурлака Альбіна учениця 3 класу, переможець у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Дашковський Олександр учень 7 класу, переможець у Міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ» номінація «Точна пам’ять», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Лавін Тимофій учень 5 класу, переможець у Міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ» номінація «Залізна логіка», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Чмір Тамара учениця 7 класу, переможець у Міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ» у номінації «Динамічна уява», переможець міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари.

 

- Ніколаєв Ілля учень 6 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

- Боднар Станіслав учень 3 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

- Скворцова Олеся учениця 3 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

- Сіроштан Олена учениця 9 класу, золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу з французької мови «Галлус», переможець міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари.

 

- Стефанська Олександра учениця 2 класу, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», переможець міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари, відмінниця навчання.

 

- Лях Софія учениця 8 класу, І місце у номінації «Театральна композиція», конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей», відмінниця навчання.

 

- Руденко Гордій учень 7 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», ІІ місце турніру

з міні-футболу між учнями приватної Лінгвістичної гімназії.

 

- Філоненко Анастасія учениця 6 класу, переможець міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари, відмінниця навчання.

 

- Косицька Софія учениця 6 класу, яка посіла ІІІ місце в міській олімпіаді з польської мови та літератури, відмінниця навчання;

 

- Мінецька Софія, учениця 8 класу, ІІІ місце місце в міській олімпіаді з польської мови та літератури.

 

- Тараненко Софія, учениця 11 класу, призерка олімпіад з англійської мови та історії, відмінниця навчання;

 

- Кошова Поліна учениця 11 класу, призерка олімпіади з російської мови, відмінниця навчання;

 

- Пеліновська Вероніка, учениця 8 класу, призерка олімпіади із зарубіжної літератури, відмінниця навчання.

 

- Кривонос Анна, учениця 8 класу, призерка олімпіад з англійської та німецької мов, золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу з французької мови «Галлус».

 

- Дереза Владислав учень 9 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

- Філоненко Денис учень 3 класу, переможець міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари, відмінник навчання.

 

- Колос Артем учень 4 класу, переможець міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари, відмінник навчання.

 

- Гузько Михайло учень 8 класу, переможець міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари, відмінник навчання.

 

- Брикалов Олексій учень 11 класу, І місце з міні-футболу між учнями приватної Лінгвістичної гімназії.

 

- Ярощак Анна учениця 10 класу, переможець Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

 

- Замурій Іван учень 9 класу, переможець Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

 

- Науменко Дар’я учениця 10 класу, переможець Всеукраїнської  олімпіади з  французької мови.

 

- Гомола Христина учениця 5 класу, переможець у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, відмінниця навчання.

 

- Ятченко Ліза учениця 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Тихий Андрій учень 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

- Нестерук Владислав учень 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

- Чернолевський Ярослав учень 3 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

- Артем'єва Ірина учениця 3 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Овсянникова Альбіна учениця 4 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Тесленко Аделія учениця 4 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Тихончук Анастасія учениця 4 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Марущенко Ольга учениця 5 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Мальчевська Марія учениця 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Баєва Владислава учениця 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Корнійчук Каміла учениця 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Селютіна Поліна учениця 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Ярмолюк Ярослав учень 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

- Шатайкіна Поліна учениця 3 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч»

 

- Буренко Матвій учень 3 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

- Тонконог Михайло учень 3 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

- Ченська Світлана учениця 3 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Кармалєєв Артем учень 3 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч»

 

- Дерябіна Аделіна учениця 3 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Десик Тимофій учень 3 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

- Адаля Амір учень 4 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

- Кушпій Микола учень 4 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

- Бородай Софія учениця 6 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

- Кузнєцов Ілля учень 7 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

- Положенцев Андрій учень 2 класу, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

- Сіроштан Тимофій учень 2 класу, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

- Субота Катерина учениця 2 класу, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

- Харченко Марія учениця 2 класу, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

- Коваль Роман учень 4 класу, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

- Телега Олександр учень 6 класу, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

- Ластівняк Артур І місце конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Сучасна Німеччина очима дітей»

у номінації «Театральна композиція».

 

- Партола Ксенія учениця 3 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

- Вітряк Максим учень 3 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

- Авраменко Данило учень 5 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Бурцева Катерина учениця 5 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

- Крапивко Софія учениця 5 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Лєшкова Варвара учениця 5 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

- Новікова Євгенія учениця 5 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

- Семерунь Дарія учениця 6 класу відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

- Чекаленко Анастасія учениця 6 класу відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

- Сергієнко Платон учень 6 класу відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

- Травков Арсєній учень 6 класу відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

- Лазаренко Дар’я учениця 9 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Вітенко Леонід учень 6 класу відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

- Бутко Кирил учень 7 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Котик Софія учениця 9 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Губій Софія учениця 6 класу відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру».


- Новіков Нікіта, учень 7 класу, призер олімпіади із зарубіжної літератури.

 

- Чорнобай Іван учень 9 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Мнішенко Кіра учениця 9 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Голь Катерина учениця 9 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Кас’янова Кіра учениця 5 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Петрова Ганна учениця 9 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

- Бакалова Марія учениця 2 класу, відмінниця навчання.

 

- Гапієнко Аліса учениця 2 класу, відмінниця навчання.

 

- Михаліченко Олександра учениця 2 класу, відмінниця навчання.

 

- Олефіренко Єлізавета учениця 2 класу, відмінниця навчання.

 

- Ельгінді Данііл учень 3 класу, відмінник навчання.

 

- Кармалеєв Артем учень 3 класу, відмінник навчання.

 

- Костерний Нікіта учень 3 класу, відмінник навчання.

 

- Хмілевський Матвій учень 3 класу, відмінник навчання.

 

- Царенок  Анастасія учениця 3 класу, відмінниця навчання.

 

- Гречаник Тимур учень 3 класу, відмінник навчання.

 

- Гусейнова Анна учениця 3 класу, відмінниця навчання.

 

- Заячківська Марія учениця 3 класу, відмінниця навчання.

 

- Коваленко Стефанія учениця 3 класу, відмінниця навчання.

 

- Крапивенко Данило учень 3 класу, відмінник навчання.

 

- Левшунов Дмитро учень 3 класу, відмінник навчання.

 

- Сочинський Єгор учень 3 класу, відмінник навчання.

 

- Фокіна Олександра учениця 3 класу, відмінниця навчання.

 

- Васильченко Євгенія учениця 4 класу, відмінниця навчання.

 

- Петрова Дар’я учениця 4 класу, відмінниця навчання.

 

- Гомола Христина учениця 5 класу, відмінниця навчання.

 

- Грановський Кирило учень 5 класу, відмінник навчання.

 

- Степаненко Назар учень 5 класу, відмінник навчання.


- Такул Андрій учень 5 класу, відмінник навчання.

 

- Короткевич Анна учениця 6 класу, відмінниця навчання.

 

- Сергеєва Євгенія учениця 6 класу, відмінниця навчання.

 

- Квіткіна Маргарита учениця 8 класу, відмінниця навчання.

 

- Коваленко Анастасія учениця 8 класу, відмінниця навчання.

 

- Свідерська Софія учениця 8 класу, відмінниця навчання.

 

- Тітов Вадим учень 9 класу, відмінник навчання.

 

- Мішкой Анастасія учениця 11 класу, відмінниця навчання.



2016 - 2017 навчальний рік


 У кінці 2016 – 2017 навч. року стипендіями від директора гімназії Дашковської Валентини Петрівни були відзначені відмінники навчання, переможці районних, міських та Міжнародних олімпіад, активісти гімназії.


Рибачок Ірина учениця 8 класу, призерка олімпіад з історії та лінгвістики. Призерка у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. II місце в олімпіаді з англійської мови «DreamBig». Срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу з французької мови "Галлус". І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

Ніколаєв Ілля учень 5 класу, переможець у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика,

ІІ місце у Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», I місце у олімпіади з англійської мови «DreamBig», І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Ірхова Ксенія учениця 9 класу, ІІ місце в міській олімпіаді з польської мови, ІІ місце з англійської мови, призерка олімпіад з української, російської, англійської мов та лінгвістики, призерка міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика, II місце у Всеукраїнській он-лайн олімпіаді з англійської мови «DreamBig», відмінниця навчання.

 

Кас’янова Кіра учениця 4 класу, лауреат Всеукраїнського музичного конкурсу «Голос Країни» у номінації «Естрадний вокал», за І місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "Кришталева зірка - 2017" у номінації «Вокальне мистецтво», відмінниця навчання.

 

Круцюк Адріана учениця 7 класу, призерка олімпіади з української мови, ІII місце на олімпіаді з англійської мови «DreamBig», срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу з французької мови "Галлус", І місце

в конкурсі-фестивалі «Французька весна», відмінниця навчання.

 

Іщенко Весна учениця 8 класу, І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна», лауреат Всеукраїнського музичного конкурсу «Голос Країни» у номінації «Естрадний вокал», переможець Міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари.

 

Якубицька Ядвіга учениця 8 класу, ІІ місце в міській олімпіаді з польської мови, подяка за активну участь у культурно-просвітницькому житті національних спільнот України, призерка олімпіад з української та англійської мов, біології, комп’ютерної анімації.

Невзоров Олександр учень 5 класу, переможець у Міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ» у номінації «Точна пам’ять», Бронзовий сертифікат Всеукраїнського конкурсу з французької мови "Галлус", І місце

у конкурсі-фестивалі «Французька весна», відмінник навчання.

 

Царенок Анастасія учениця 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч»,

ІІ місце в номінації «Естрадно-спортивний танець» Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "Кришталева зірка - 2017", відмінниця навчання.

 

Вовнянко Джессіка учениця 7 класу, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», I місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

Заячківська Марія учениця 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

ІІ місце в номінації «Естрадно-спортивний танець» Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "Кришталева зірка - 2017", відмінниця навчання.

 

Філоненко Анастасія учениця 5 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч»,

І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна», переможець Міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари, відмінниця навчання.

 

Княжицька Анастасія учениця 6 класу, ІІІ місце в міській олімпіаді з польської мови, призер міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари, відмінниця навчання.

 

Кулик Катерина учениця 4 класу, призерка олімпіад з української мови, І місце Всеукраїнського конкурсу

з англійської мови «Гринвіч», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

Булавенко Микита учень 6 класу, ІІ місце в міській олімпіаді з польської мови. Бронзову медаль

у міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Шепітько Марія учениця 9 класу, ІІІ місце в міській олімпіаді з польської мови. Срібним сертифікатом

за ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

Тараненко Софія учениця 10 класу, призерка олімпіад з англійської мови, біології, комп’ютерної графіки. I місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig», відмінниця навчання.

 

Глушковська Лілія, переможець Всеукраїнської олімпіади з  французької мови, Бронзовий сертифікат Всеукраїнського конкурсу з французької мови "Галлус", І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна».

 

Бурлака Альбіна учениця 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», лауреатом конкурсу «Голос Країни» У номінації «Джазовий вокал», відмінниця навчання.

 

Тесленко Аделія учениця 3 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», переможниця Всеукраїнського конкурсу з німецької мови «Орлятко», відмінниця навчання.

 

Сергієнко Платон учень 5 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», I місце у олімпіади з англійської мови «DreamBig», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Юрченко Інна учениця 6 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», переможець Міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари.

 

Травков Арсеній учень 5 класу, I місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig»,

І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Петрова Ганна учениця 8 класу, Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig», переможець Міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари.

 

Гузько Михайло учень 7 класу, бронзовий сертифікат Всеукраїнського конкурсу з французької мови "Галлус", переможець Міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари, відмінник навчання.

 

Дашковський Олександр учень 6 класу, «Шевченківські дні», здобув перемогу у номінації «Динамічна уява» у міжнародній олімпіаді «ІнтелекТ».

 

Тітов Вадим учень 8 класу, ІІІ місце в міській олімпіаді з польської мови, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру». 

 

Дікмаров Михайло учень 8 класу, призер олімпіад з англійської мови, математики, фізики та зарубіжної літератури, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Вітенко Єсенія  учениця 11 класу, ІІІ місце з німецької мови, призерка олімпіад з української мови

та історії, місце олімпіади з англійської мови «DreamBig», відмінниця навчання.

 

Ганщук Данило учень 8 класу, переможець Всеукраїнської олімпіади 

з англійської мови, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Жидкова Ольга учениця 7 класу, переможець у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, I місце у олімпіади з англійської мови «DreamBig», відмінниця навчання.

 

Ірхова Ксенія учениця 9 класу, переможець у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, II місце у олімпіаді з англійської мови «DreamBig», відмінниця навчання.

 

Буренко Матвій учень 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Левшунов Дмитро учень 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Хмілевський Матвій учень 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Косицька Софія учениця 5 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч»,

ІII місце у олімпіаді з англійської мови «DreamBig», відмінниця навчання.

 

Сиваченко Єлизавета учениця 5 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсі з англійської мови «Гринвіч»,

І місце у районному конкурсі-фестивалі «Французька весна», відмінниця навчання.

 

Семерунь Дарія учениця 5 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», І місце у районному конкурсі-фестивалі «Французька весна», відмінниця навчання.

 

Гусейнова Анна учениця 2 класу, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

Цапко Серафим учень 4 класу, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Пайда Каріна учениця 7 класу, I місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

Пінчук Євгенія учениця 7 класу, I місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig», бронзовий сертифікат Всеукраїнського конкурсу з французької мови "Галлус".

 

Артем'єва Ірина учениця 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

Горбанівець Каріна учениця 5 класу, ІII місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

Єлісова Анастасія учениця 7 класу, бронзовий сертифікат Всеукраїнського конкурсу з французької мови "Галлус", І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна».

 

Мальчевська Марія учениця 1 класу, ІІ місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "Кришталева зірка - 2017" в номінації «Естрадно-спортивний танець».

 

Ткачова Анна учениця 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв

"Кришталева зірка - 2017" в номінації «Естрадно-спортивний танець».

 

Партола Ксенія учениця 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв

"Криштале зірка - 2017" в номінації «Естрадно-спортивний танець», відмінниця навчання.

 

Десик Тимофій учень 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Мінецька Єлизавета учениця 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "Кришталева зірка - 2017" в номінації «Естрадно-спортивний танець».

 

Баєва Владислава учениця 1 класу, ІІ місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "Кришталева зірка - 2017" в номінації «Естрадно-спортивний танець».

 

Гаршина Анастасія учениця 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Полікша Гордій учень 2 класу І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч» відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Мироненко Ярослав учень 5 класу, переміг у Міжнародної олімпіади «ІнтелекТ» у номінації

«Динамічна уява», відмінник навчання.

 

Сіненко Віктор учень 3 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Свідерська Софія учениця 7 класу, I місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig» відмінниця навчання.

 

Чекаленко Анастасія учениця 5 класу, II місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig», відмінниця навчання.

 

Дробікова Марія учениця 5 класу, II місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig», відмінниця навчання.

 

Буркова Єлизавета учениця 5 класу, ІII місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig», відмінниця навчання.

 

Лялька Катерина учениця 4 класу, переможець Міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари, відмінниця навчання.

 

Усик Марія учениця 11 класу, ІІІ місце в міській олімпіаді з польської мови, відмінниця навчання;

 

Крапивенко Данил учень 2 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Смоленська Маргарита учениця 8 класу, призерка олімпіад з англійської та німецької мови, відзначена

в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Олещенко Дар’я учениця 7 класу, ІII місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Рак Марія учениця 8 класу, срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу з французької мови "Галлус",

І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна».

 

Овсяннікова Вікторія учениця 8 класу, переможець Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, відмінниця навчання.

 

Погосян Маргарита учениця 8 класу, переможець Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, І місце

у конкурсі-фестивалі «Французька весна».

 

Ганщук Аліна учениця 9 класу, Срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу з французької мови "Галлус", відмінниця навчання.

 

Мішкой Андрій учень 5 класу, І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна», відзначений

в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Сіроштан Олена учениця 8 класу, І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна», відзначена

в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Мінаєва Аліна, ІІ місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "Кришталева зірка - 2017"

в номінації «Естрадно-спортивний танець».

 

Кошова Поліна учениця 10 класу, за ІІІ місце з англійської мови, призерка олімпіад з російської мови, відмінниця навчання.

 

Мішкой Анастасія учениця 10 класу, призерка олімпіад з української мови та біології, відмінниця навчання.

 

Замурій Іван учень 8 класу, II місце у олімпіаді з англійської мови «DreamBig».

 

Івановський Даніїл учень 8 класу, ІII місце у олімпіаді з англійської мови «DreamBig».

 

Барбір Дар’я учениця 4 класу, переможець Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, відмінниця навчання.

 

Коваленко Данило учень 11 класу, переможець у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

Коваленко Богдан учень 6 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Москаленко Надія учениця 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

Тонконог Михайло учень 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

Ченська Світлана учениця 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

Чернолевський Ярослав учень 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

Костерний Нікіта учень 2 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

Васильченко Женя учень 3 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

Мороз Андрій учень 3 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

Середа Іван учень 3 класу. І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

Сінченко Макар учень 3 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

Шевченко Дмитро учень 3 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

Коваль Роман учень 3 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

Ковриженко Даніїл учень 3 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінник навчання.

 

Тихончук Анастасія учениця 3 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

Бурцева Катерина учениця 4 класу, І місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

Шатайкіна Поліна учениця 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

Фокіна Олександра учениця 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», відмінниця навчання.

 

Волков Матвій учень 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

Бондар Станіслав учень 2 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

Кузнєцов Ілля учень 6 класу, ІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

Артюхов Віктор учень 4 класу, ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч».

 

Лях Софія учениця 7 класу, II місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig», відмінниця навчання.

 

Зотов Михайло учень 5 класу, ІII місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig».

 

Олещенко Анастасія учениця 7 класу, ІII місце Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig».

 

Міщенко Олександра учениця 8 класу, Всеукраїнської он-лайн олімпіади з англійської мови «DreamBig».

 

Слободян Марія учениця 6 класу, Бронзовий сертифікат Всеукраїнського конкурсу з німецької мови «Орлятко».

 

Кривонос Анна учениця 7 класу, срібний сертифікат Всеукраїнського конкурсу з французької мови "Галлус".

 

Пеліновська Вероніка учениця 7 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

Пересипкін Артур учень 7 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Короткевич Анна учениця 5 класу І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна» відмінниця навчання.

 

Вітряк Максим учень 2 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Боднар Станіслав учень 2 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Манчевська Діана переможець Міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари.      

 

Саламаха Яна, переможець Міжнародного фестивалю–конкурсу мистецтв «Cоняшник» клас гітари.

 

Дерябіна Аделіна учениця 2 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

Скворцова Олеся учениця 2 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

Авраменко Данило учень 4 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Грановський Кирило учень 4 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Кушпій В’ячеслав учень 4 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Овчаренко-Федорова Настасія учениця 4 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

Седлецька Ліза учениця 4 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінниця навчання.

 

Степаненко Назар учень 4 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Тимошок Ілля учень 4 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру», відмінник навчання.

 

Фоменко Георгій учень 5 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Бутко Кирил учень 6 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Новіков Нікіта учень 6 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Руденко Гордій учень 6 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Сліпчук Андрій учень 6 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Чмір Кирило учень 7 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Осіпов Артем учень 8 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Руденко Георгій учень 8 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Чорнобай Іван учень 8 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру».

 

Курочкін Артем учень 5 класу, І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна».

 

Крапивенко Уляна учениця 7 класу, ІІІ місце в міській олімпіаді з польської мови.

 

Волос Іван учень 7 класу, І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна».

 

Голь Катерина учениця 8 класу, І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна».

 

Брикалов Олексій, І місце у конкурсі-фестивалі «Французька весна».

 

Фролова Ніка учениця 2 класу, відмінниця навчання.

 

Гутверт Ірина учениця 2 класу, відмінниця навчання.

 

Коваленко Анастасія учениця 7 класу, відмінниця навчання.

 

Ельгінді Данііл учень 2 класу, відмінник навчання.

 

Кармалеєв Артем учень 2 класу, відмінник навчання.

 

Боднар Станіслав учень 2 класу, відмінник навчання.

 

Гречаник Тимур учень 2 класу, відмінник навчання.

 

Сочинський Єгор учень 2 класу, відмінник навчання.

 

Філоненко Денис учень 2 класу, відмінник навчання.

 

Гузько Ксенія учениця 3 класу, відмінниця навчання.

 

Сінченко Макар учень 3 класу, відмінник навчання.

 

Ніколаєнко Єгор учень 4 класу, відмінник навчання.

 

Такул Андрій учень 4 класу, відмінник навчання.

 

Бородай Софія учениця 5 класу, відмінниця навчання.

 

Вітенко Леонід учень 5 класу, відмінник навчання.

 

Кубіца Каріна учениця 5 класу, відмінниця навчання.

 

Сергеєва Євгенія учень 5 класу, відмінник навчання.

 

Данилевич Аліна учениця 5 класу, відмінниця навчання.

 

Башинська Марія учениця 6 класу, відмінниця навчання.

 

Бевза Єва учениця 6 класу, відмінниця навчання.

 

Квіткіна Маргарита учениця 7 класу, відмінниця навчання.

 

Щербак Юлія учениця 11 класу, відмінниця навчання.

 

Сугак Іван учень 11 класу, відмінник навчання.

 


2015 - 2016 навчальний рік


 У кінці 2015 – 2016 навч. року стипендіями від директора гімназії Дашковської Валентини Петрівни були відзначені відмінники навчання, переможці районних, міських та Міжнародних олімпіад, активісти гімназії.


- Ірхова Ксенія, учениця 8 класу, відмінниця навчання, яка посіла  ІІІ місце у міській олімпіаді з біології, І місце у районній та міській олімпіаді з польської мови, І місце з російської мови, ІІ місце з української мови та літератури, ІІ місце з біології, ІІ місце з англійської мови, ІІІ місце з зарубіжної літератури,  ІІІ місце з  комп’ютерної анімації, ІІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», I місце в он-лайн олімпіади з англійської мови «Dream Big», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р., відзначена в інтелектуальній грі «Словотвір»;

- Вітенко Єсенія, учениця 10 класу, відмінниця навчання, яка посіла  ІІ місце  у міській олімпіаді з англійської мови, І місце  з англійської мови, ІІ місце з німецької мови, ІІ місце з української мови та літератури та  ІІ місце з історії, ІІІ місце з російської мови, ІІІ місце у І районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з німецької мови, ІІ місце  на районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини», I місце в он-лайн олімпіаді з англійської мови «Dream Big», ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі з німецької мови «Орлятко», відзначена в інтелектуальній грі «Словотвір»;

- Науменко Микита, учень 11 класу, відмінник навчання, який посів ІІ місце  у міській олімпіаді з англійської мови, І місце  з  англійської мови та офісних технологій, ІІ місце з німецької мови, ІІІ місце з веб-дизану, ІІ місце на районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини», III місце у Всеукраїнській он-лайн олімпіаді з англійської мови «Dream Big», ІІ місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», І місце Всеукраїнського конкурсу з німецької мови «Орлятко», відзначений в інтелектуальній грі «Словотвір»;

- Рибачок Ірина, учениця 7 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце з української мови та літератури, ІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», ІІ місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», І місце на V Всеукраїнському конкурсі з французької мови "Галлус", відзначена в інтелектуальній грі «Словотвір»;

- Кошова Поліна, учениця 9 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІІ місце з англійської мови, III місце в он-лайн олімпіаді з англійської мови «Dream Big», ІІІ місце з французької мови, ІІІ місце у І районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з французької мови, ІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, відзначена в інтелектуальній грі «Словотвір»;

- Коваленко Данило, учень 10 класу, відмінник навчання, який посів ІІІ місце у міській олімпіаді з веб-дизайну, ІІІ місце у І районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з німецької мови, ІІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика;

- Смоленська Маргарита, учениця 7 класу, яка посіла ІІІ місце з образотворчого мистецтва, ІІІ місце на районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини», ІІ місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», І місце на Всеукраїнському конкурсі з німецької мови «Орлятко», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р.

- Рак Марія, учениця 7 класу, яка посіла І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», І місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», І місце на V Всеукраїнському конкурсі з французької мови "Галлус", відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р;

- Кулик Катерина, учениця 3 класу, відмінниця навчання, яка посіла  І місце у міському етапі, ІІ місце у районному етапі міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, посіла ІІ місце у IV Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Грінвіч»;

- Шепітько Марія, учениця 8 класу, відмінниця навчання, яка посіла  ІІ місце у районній та міській олімпіаді з польської мови, І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», ІІ місце з англійської мови, ІІ місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»;

- Якубицька Ядвіга, учениця 7 класу, відмінниця навчання, яка посіла  ІІІ місце у міській та ІІ у районній олімпіаді з польської мови, ІІІ місце  з комп’ютерної анімації, III місце в он-лайн олімпіади з англійської мови «Dream Big», ІІІ місце у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус», відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Жидкова Ольга, учениця 6 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, IІІ місце в он-лайн олімпіади з англійської мови «Dream Big», ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі з німецької мови «Орлятко»;

- Гузько Михайло, учень 6 класу, відмінник навчання, який  посів  ІІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, ІІІ місце на V Всеукраїнському конкурсі з французької мови "Галлус", відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р.;

- Сінченко Макар, учень 2 класу, відмінник навчання, який посів ІII місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», І місце у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Гутверт Олена, учениця 8 класу, яка посіла І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», ІІ місце  на районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини», І місце на Всеукраїнському конкурсі з німецької мови «Орлятко»;

- Іщенко Весна, учениця 7 класу, яка посіла І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», ІІ місце на фестивалі-конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Вокальне мистецтво»;

- Бурцева Катерина, учениця 3 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, ІІ місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»;

- Валяхіна-Конькова Олександра, учениця 7 класу, відмінниця навчання, яка посіла І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», ІІ місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»;

- Кас’янова Кіра, учениця 3 класу, яка посіла І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», ІІ місце на фестивалі-конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Вокальне мистецтво»;

- Лях Софія, учениця 6 класу, відмінниця навчання, яка посіла  ІІІ місце у міському та ІІ місце у районному етапі міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика;

- Огуля Єлизавета, учениця 8 класу, яка посіла І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», ІII місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»;

- Глушковська Лілія, учениця 8 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІІ місце  з англійської мови,  ІІІ місце з французької мови, ІІІ місце з комп’ютерної анімації ;

- Гончаров Серафим, учень 8 класу, який посів ІІІ місце з веб-дизайу, І місце у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р.;

- Короткевич Анна, учениця 4 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус»;

- Авраменко Данило, учень 3 класу, який посів ІІ місце у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус»;

- Мішкой  Анастасія, учениця 9 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика;

- Борисполець Микита, учень 8 класу, який посів І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», І місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»;

- Княжицька Анастасія, учениця 5 класу, відмінниця навчання, яка посіла І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції»;

- Яценко Гліб, учень 5 класу, відмінник навчання, який посів ІІ місце  на районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»;

- Руденко Георгій, учень 5 класу, який посів ІІ місце  на районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини», відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р;

- Башинська Марія, учениця 5 класу, відмінниця навчання, яка посіла  ІІ місце  на районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»;

- Чухомець Олексій, учень 11 класу, відмінник навчання, який посів ІІ місце з історії;

-   Науменко Дар’я, учениця  8 класу, яка посіла ІІ місце з французької мови,              І місце на V Всеукраїнському конкурсі з французької мови "Галлус";

- Усик Марія, учениця 10 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце з офісних технологій;

- Денисюк Денис, учень 9 класу, який посів ІІ місце з англійської мови, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р;

- Нікульнікова Таїсія, учениця 9 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце з англійської мови;

- Щербак Юлія, учениця 10 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІІ місце з англійської мови;

- Завершинська Єлизавета, учениця 10 класу, яка посіла ІІ місце з французької мови;

- Тараненко Софія, учениця 9 класу, яка посіла І місце з комп’ютерної анімації;

- Романчук Дарина, учениця 4 класу, яка посіла ІІІ місце з англійської мови;

- Ніколаєв Ілля, учень 4 класу, відмінник навчання, який  посів ІІІ місце з англійської мови;

- Травков Арсєній, учень 4 класу, відмінник навчання, який посів ІІІ місце з англійської мови;

- Ганщук Аліна, учениця 8 класу, відмінниця навчання, яка посіла І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції»;

- Соловей Кароліна, учениця 8 класу, яка посіла І місце на V Всеукраїнському конкурсі з французької мови "Галлус";

- Синявська Катерина, учениця 8 класу, яка посіла І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції»;

-  Саламаха Яна, учениця 5 класу, яка посіла І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції»;

- Руденко Арсеній, учень 3 класу, який посів І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції»;

- Руденко Гордій, учень 5 класу, який посів І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції»;

- Погосян Маргарита, учениця 7 класу, яка посіла І місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції»;

- Слободян Марія, учениця 5 класу, яка посіла  ІІ місце  на районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»;

- Закурдаєв Костянтин, учень 11 класу, який посів ІІ місце  на районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»;

- Круцюк Андріана, учениця 6 класу, відмінниця навчання, яка посіла IІІ місце в он-лайн олімпіади з англійської мови «Dream Big»;

- Міщенко Олександра, учениця 7 класу, яка посіла IІІ місце в он-лайн олімпіади з англійської мови «Dream Big»;

- Пінчук Євгенія, учениця 6 класу, яка посіла IІІ місце в он-лайн олімпіади з англійської мови «Dream Big»;

- Тітов Вадим, учень 7 класу, який посів І місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»;

- Шевченко Дмитро, відмінник навчання, учень 2 класу, який посів ІII місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»;

- Міщенко Олександра, учениця 7 класу, яка посіла ІII місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»;

- Замурій Іван, учень 7 класу, який посів ІII місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»;

- Браташ Андрій, учень 11 класу, відмінник навчання, який посів ІII місце на VІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»;

- Тимошенко Владислав, учень 8 класу, який посів І місце на V Всеукраїнському конкурсу з французької мови "Галлус";

- Пінчук Євгенія, учениця 6 класу, яка посіла ІІ місце на V Всеукраїнському конкурсу з французької мови "Галлус";

- Кривонос Анна, учениця 6 класу, яка посіла ІІ місце на V Всеукраїнському конкурсу з французької мови "Галлус";

- Свідерська Софія, учениця 6 класу, яка посіла ІІ місце на V Всеукраїнському конкурсу з французької мови "Галлус";

- Круцюк Андріана, учениця 6 класу, яка посіла ІІ місце на V Всеукраїнському конкурсу з французької мови "Галлус";

- Пайда Каріна, учениця 6 класу, яка посіла І місце Всеукраїнського конкурсу з німецької мови «Орлятко»;

- Вовнянко Джессіка, учениця 6 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІІ місце Всеукраїнського конкурсу з німецької мови «Орлятко»;

- Вітенко Леонід, учень 4 класу, відмінник навчання, який посів ІІ місце у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус»;

- Гончаров Серафим, учень 8 класу, який також посів ІІІ місце у міській олімпіаді з веб-дизайну;

- Вахненко Катерина, учениця 3 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус»;

- Телега Олександр, учень 4 класу, який посів ІІ місце у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус»;

- Голь Катерина, учениця 7 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце у Міжнародній природознавчій грі «Геліантус»;

- Цапко Серафим, учень 3 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Овчаренко Анастасія, учениця 3 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Тимошок  Ілля, учень 3 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

 

- Седлецька Єлизавета, учениця 3 класу, відмінниця навчання, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Степаненко Назар, учень 3 класу, відмінник навчання, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

 

- Кушпій В’ячеслав, учень 3 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Чекаленко Анастасія, учениця 4 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Сердюк Марина, учениця 4 класу, відмінниця навчання, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Руденко Георгій, учень 5 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Олещенко Дар’я, учениця 6 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Вовнянко Джесіка, учениця 6 класу, відмінниця навчання, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Пайда Карина,  учениця 6 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

-  Анастасія, учениця 6 класу, відмінниця навчання, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Свідерська Софія, учениця 6 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Пеліноська Вероніка, учениця 6 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Круцюк Андріана, учениця 6 класу, відзначена в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Денисюк Денис, учениця 9 класу, відзначений в математичному конкурсі «Кенгуру» 2016р. ;

- Васильченко Євгенія, учениця 2 класу, відмінниця навчання;

- Гузько Ксенія, учениця 2 класу, відмінниця навчання;

- Кабакова Анастасія, учениця 2 класу, відмінниця навчання;

- Ковриженко Даниїл, учень 2 класу, відмінник навчання;

- Кутова Поліна, учениця 2 класу, відмінниця навчання;

- Мороз Андрій, учень 2 класу, відмінник навчання;

- Петрова Дар’я, учениця 2 класу, відмінниця навчання;

- Сіненко Віктор, учень 2 класу, відмінник навчання;

- Тесленко Аделія, учениця 2 класу, відмінниця навчання;

- Тихончук Анастасія, учениця 2 класу, відмінниця навчання;

- Артюхов Віктор, учень 3 класу, відмінник навчання;

- Барбір Дар’я, учениця 3 класу, відмінниця навчання;

- Грановський Кирило, учень 3 класу, відмінник навчання;

- Лялька Катерина, учениця 3 класу, відмінниця навчання;

- Овчаренко Настасія, учениця 3 класу, відмінниця навчання;

- Степаненко Назар, учень 3 класу, відмінник навчання;

- Седлецька Єлизавета, учениця 3 класу, відмінниця навчання;

- Такул Андрій, учень 3 класу, відмінник навчання;

- Тимошок Ілля, учень 3 класу, відмінник навчання;

- Цапко Серафим, учень 3 класу, відмінник навчання;

- Бородай Софія, учениця 4 класу, відмінниця навчання;

- Мішкой Андрій, учень 4 класу, відмінник навчання;

- Нестерова Марія, учениця 4 класу, відмінниця навчання;

- Сергієнко Платон, учень 4 класу, відмінник навчання;

- Сиваченко Єлізавета, учениця 4 класу, відмінниця навчання;

- Філоненко Анастасія, учениця 4 класу, відмінниця навчання;

- Чекаленко Анастасія, учениця 4 класу, відмінниця навчання;

- Булавенко Микита, учень 5 класу, відмінник навчання;

- Сердюк Марина, учениця 5 класу, відмінниця навчання;

- Юрченко Інна, учениця 5 класу, відмінниця навчання;

- Манчевська Діана, учениця 5 класу, відмінниця навчання;

- Крапивенко Уляна, учениця 6 класу, відмінниця навчання;

- Лазаренко Дар’я, учениця 7 класу, відмінниця навчання;

- Сугак Іван, учень 10 класу, відмінник навчання;

 

 

 

 

 

2014 - 2015 навчальний рік


 У кінці 2014 – 2015 навч. року з 165 учнів стипендіями від директора гімназії були відзначені 138 гімназистів, серед яких відмінники навчання, переможці районних, міських та Міжнародних олімпіад, активісти гімназії.

- Науменко Микита, учень 10 класу, відмінник навчання, який посів 1-е місце у районній та 2-е місце у міській олімпіаді з англійської мови, 1-е місце у районній та 2-е місце у міській олімпіаді з офісних технологій, 1-е місце у районній олімпіаді з веб-дизайну, 1-е місце серед учнів 10-х класів міста Києва у міському конкурсі читців сонетів Вільяма Шекспіра, 1-е місце на фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації  «Вокальне мистецтво» у віковій категорії 14-16 років, 2-е місце у номінації «Англійська мова» у VІІІ  Міжнародній славістичній олімпіаді, 2-е місце в онлайн олімпіаді з англійської мови «Dream Big», 2-е місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», 3-е місце у районній олімпіаді з німецької мови, відзначений у математичному конкурсі «Кенгуру 2015»;

- Вітенко Єсенія, учениця 9 класу, відмінниця навчання, яка посіла  3-е місце у міській олімпіаді з російської мови і літератури, І місце у районній та 3-е місце у міській олімпіаді з англійської мови, І місце у районній та 3-е місце у міській олімпіаді з німецької мови, 1-е місце в онлайн олімпіаді з англійської мови «Dream Big», І місце у районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини», 3-е місце у районній олімпіаді з української мови та літератури та 3-е місце у районному етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 3 місце на V Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч;

- Ірхова Ксенія, учениця 7 класу, відмінниця навчання, яка посіла 1-е місце у районній та 2-е місце у міській олімпіаді з комп’ютерної анімації, 1-е місце в онлайн олімпіаді з англійської мови «Dream Big», 2-е місце у районному етапі та 3-е місце у міському етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика,  3-е місце у міській олімпіаді з польської мови, 3-е місце у міській олімпіаді з образотворчого мистецтва та 3-е місце у міській олімпіаді зі світової літератури, відзначена у математичному конкурсі «Кенгуру 2015»;

- П’ята Юлія, учениця 11 класу, відмінниця навчання, яка посіла 1-е місце у районній та 3-е місце у міській олімпіаді з екології, 1-е місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з екології, 2-е місце у міській олімпіаді з польської мови, 2-е місце у районному етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, 3-е місце у районній олімпіаді з англійської мови та 3-е місце у районній олімпіаді зі світової  літератури;

- Якубицька Ядвіга, учениця 6 класу, яка посіла  ІІ місце у міській олімпіаді з комп’ютерної анімації, ІІІ місце у міській олімпіаді з польської мови, ІІ місце у районній олімпіаді з комп’ютерної анімації, V Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» 2 місце, відмінник;

- Глушковська Лілія, учениця 7 класу, яка посіла  ІІІ місце у міській олімпіаді з комп’ютерної анімації, посіла ІІ місце  у районній олімпіаді з комп’ютерної анімації та ІІ місце з французької мови,  2 місце в районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», відмінник;

- Закурдаєв Костянтин, учень 10 класу, за старанність та наполегливість у вивченні англійської мови, творчі досягнення та перемоги у Всеукраїнських конкурсах та змаганнях, І місце у районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»,  посів І місце на фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!»  у номінації  «Вокальне мистецтво» віковій категорії 14-16 років, посів ІІ місце посів І місце  у міському конкурсів читців сонетів Вільяма Шекспіра серед учнів 10-х класів міста Києва;

- Коваленко Данило, учень 9 класу, який посів ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з веб-дизайну, І місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з веб-дизайну, ІІ місце у районній олімпіаді з веб-дизайну та ІІІ місце з української мови та літератури, відмінник;

- Гончаров Серафим, учень 7 класу, який посів ІІІ місце у міській олімпіаді з веб-дизайну, посів ІІ місце у районній олімпіаді з веб-дизайну;

- Вихор Анастасія,  учениця 11 класу, яка посіла ІІІ місце у міській олімпіаді з польської мови;

- Шепітько Марія, учениця 7 класу, відмінниця навчання, яка посіла  ІІІ місце у міській олімпіаді з польської мови, Кенгуру;

- Тітов Вадим, учень 6 класу, який посів ІІІ місце у міській олімпіаді з польської мови;

- Кошова Поліна, учениця 8 класу, відмінниця навчання, яка посіла І місце у районній з французької мови та І місце з комп’ютерної анімації, 1 місце Dream Big, яка посіла ІІ місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції»;

- Чухомець Олексій, учень 10 класу, відмінник, який посів І місце у районній олімпіаді  з історії та ІІ місце зі світової літератури;

- Науменко Дар’я, учениця 7 класу, яка посіла І місце у районній олімпіаді французької мови, «Французька весна. Подорож до Франції» посіла ІІ місце;

- Андреєв Сергій, учень 11 класу, відмінник, який посів ІІ місце у районній олімпіаді з історії, ІІІ місце з екології та ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з екології;

- Огієвський Володимир, учень 6 класу, який посів ІІ місце у районній олімпіаді з математики;

- Манчевська Діана, учениця 4 класу, яка посіла ІІ місце у районній олімпіаді  з англійської мови, посіла ІІ місце  на фестивалі - конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Хореографічне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років;

- Ярченко Михайло, учень 7 класу, який посів ІІІ місце у районній олімпіаді з української мови та літератури, Кенгуру;

- Усик Марія, учениця 9 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІІ місце у районній з історії, яка посіла І місце у районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»;

- Синявська Катерина, учениця 7 класу, яка посіла ІІІ місце у районній олімпіаді з образотворчого мистецтва;

- Рак Марія, учениця 6 класу, яка посіла ІІІ місце у районному етапі XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІІ місце он-лайн олімпіади «Dream Big», ІV Всеукраїнському конкурсі з французької мови "Галлус" ІІІ місце, кенгуру;

- Лях Софія, учениця 5 класу, яка посіла І місце у районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»;

- Пайда Каріна, учениця 5 класу, яка посіла І місце у районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»;

- Руденко Георгій, учень 6 класу, який посів І місце у районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»;

- Смоленська Маргарита, учениця 6 класу, яка посіла І місце у районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини», на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції» посіла ІІ місце, відзначена у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Щербак Юлія, учениця 9 класу, відмінниця навчання, яка посіла І місце у районному конкурсі-фестивалі «Різдвяний ярмарок. Подорож до Німеччини»;

- Валяхіна-Конькова Олександра, учениця 6 гласу яка посіла ІІ місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції»;

- Погосян Маргарита, учениця 6 класу, яка посіла ІІ місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», відзначена у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Рибачок Ірину, учениця 6 класу, яка посіла ІІ місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції»;

- Рак Марія, учениця 6 класу, яка посіла ІІ місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції»;

- Маслова Марія, учениця 6 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», Кенгуру;

- Голь Катерина, учениця 6 класу, яка посіла ІІ місце на районному конкурсі-фестивалі «Французька весна. Подорож до Франції», Кенгуру;

- Петрова Дар’я, ученицю 1 класу, яка посіла ІІ місце на фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!»  у номінації  «Вокальне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років;

- Гузько Ксенія, ученицю 1 класу, яка посіла ІІІ місце на фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!»  у номінації  «Вокальне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років;

- Дідович Кароліна, учениця 2 класу, яка посіла ІІ місце на фестивалі - конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Хореографічне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років;

- Семерунь Дар’я, учениця 3 класу, яка посіла ІІ місце  на фестивалі - конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Хореографічне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років;

- Сиваченко Єлизавета, учениця 3 класу, яка посіла ІІ місце  на фестивалі - конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Хореографічне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років;

- Романчук Дарина, учениця 3 класу, яка посіла ІІ місце  на фестивалі - конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Хореографічне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років;

- Бородай Софія, учениця 3 класу, яка посіла ІІ місце  на фестивалі - конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Хореографічне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років;

- Чекаленко Анастасія, учениця 3 класу, яка посіла I місце на V Всеукраїнський конкурсі  з англійської мови «Гринвіч», ІІ місце  на фестивалі - конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Хореографічне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років, Кенгуру;

- Нестерова Марія, учениця 3 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце  на фестивалі - конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Хореографічне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років;

- Короткевич Анна, учениця 3 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце  на фестивалі - конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Хореографічне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років;

- Антоненко Катерина, учениця 4 класу, яка посіла ІІ місце  на фестивалі - конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Хореографічне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років, Кенгуру, відмінник;

- Власюк Катерина, учениця 4 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце  на фестивалі - конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Хореографічне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років;

- Клименко Анастасія учениця 4 класу, відмінниця навчання, яка посіла І місце у V Всеукраїнський з англійської мови «Гринвіч», ІІ місце  на фестивалі - конкурсі  художньої самодіяльності «Таланти твої, Деснянщино!» у номінації «Хореографічне мистецтво» у віковій категорії 6-9 років, Кенгуру;

- Лях Софія  учениця 5 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце у Всеукраїнській онлайн олімпіаді з англійської мови «Dream Big»;

- Вовнянко Джесіка   - учениця 5 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце у Всеукраїнській онлайн олімпіаді з англійської мови «Dream Big»;

- Рибачок Ірина - учениця 6 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІІ місце у ІV Всеукраїнському конкурсі з французької мови "Галлус", ІІ місце у Всеукраїнській онлайн олімпіаді з англійської мови «Dream Big», Кенгуру;

- Пінчук Євгенія - учениця 5 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІІ місце у Всеукраїнській онлайн олімпіаді з англійської мови «Dream Big», ІІ місце у V Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч»;

- Пайда Каріна - учениця 5 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІІ місце у Всеукраїнській онлайн олімпіаді з англійської мови «Dream Big» та ІІІ місце у V Всеукраїнський конкурсі з англійської мови «Гринвіч»;

- Круцюк Андріана  - учениця 5 класу, відмінниця навчання, яка посіла І місце у V Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», Кенгуру; 

- Cмоленська Маргарита учениця 6 класу, яка посіла ІІ місце у Всеукраїнській онлайн олімпіаді з англійської мови «Dream Big»;             

- Поліщук Юлія – учениця 4 класу, яка посіла І місце у V Всеукраїнський конкурс   з англійської мови «Гринвіч ;

- Кристя Аліса - учениця 4 класу, відмінниця навчання, яка посіла І місце у V Всеукраїнський конкурс   з англійської мови «Гринвіч;

- Жидкова Ольга - учениця 5 класу, відмінниця навчання, яка посіла І місце у V Всеукраїнський конкурс   з англійської мови «Гринвіч, відзначена у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Яровий Євген - учень 4 класу, відмінник навчання, який посів І місце у V Всеукраїнський конкурс   з англійської мови «Гринвіч, Кенгуру;

- Кулик Катерина - учениця 2 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце у V Всеукраїнський конкурс   з англійської мови «Гринвіч, Кенгуру;

- Бурцева Катерина - учениця 2 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце у V Всеукраїнський конкурс   з англійської мови «Гринвіч;

- Мішкой Андрій – учень 3 класу,  який посів ІІ місце у V Всеукраїнський конкурс   з англійської мови «Гринвіч;

- Коваленко Анастасія - учениця 5 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІ місце у V Всеукраїнський конкурс   з англійської мови «Гринвіч;

- Олещенко Дар’я - учень 5 класу,  який посіла ІІ місце у V Всеукраїнський конкурс   з англійської мови «Гринвіч, Кенгуру;

- Ніколаєв Ілля - учень 3 класу,  відмінник навчання, який посів ІІІ місце у V Всеукраїнському конкурсі  з англійської мови «Гринвіч, відзначений у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Пеліновська Вероніка - учениця 5 класу, відмінниця навчання, яка посіла ІІІ місце у V Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч;

- Маслова Марія – учениця 6 класу,  відмінниця навчання, яка посіла ІІІ місце у ІV Всеукраїнському конкурсі з французької мови "Галлус", Кенгуру;

- Валяхіна-Конькова Олександра – учениця 6 класу,  яка посіла ІІІ місце у ІV Всеукраїнському конкурсі з французької мови "Галлус", Кенгуру;

- Цапко Серафим – учень 2 класу, відмінник навчання, відзначений у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Авраменко  Данило – учень 2 класу, відзначений у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Степаненко Назар - учень 2 класу, відмінник навчання, відзначений у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Седлецька Єлизавета – учениця 2 класу, відмінниця навчання, відзначена у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Тимошок Ілля - учень 2 класу, відмінник навчання, відзначений у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Маслова Єлизавета – учениця 2 класу, відзначена у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Кочевих Анастасія- учениця 2 класу, відмінниця навчання, відзначена у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Овчаренко-Федорова Настасія - учениця 2 класу, відмінниця навчання, відзначена у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Сергієнко Платон - учень 3 класу, відмінник навчання, відзначений у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Дашковський Олександр - учень 4 класу, відзначений у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Пестрецов Станіслав – учень 5 класу, відзначений у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Людвиченко Всеволод - учень 5 класу, відзначений у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Гузько Михайло – учень 5 класу, відмінник навчання, відзначений у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Жигалюк Антон – учень 6 класу, відзначений у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Гладкевич Денис – учень 7 класу, відзначений у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру";

- Браташ Андрій – учень 10 класу, відмінник навчання, відзначений у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру"

- Барбір Дар’я – учениця 2 класу, відмінниця навчання;

- Лялька Катерина – учениця 2 класу, відмінниця навчання;

- Такул Андрій  – учениця 2 класу, відмінниця навчання;

- Вітенко Леонід - учень 3 класу, відмінник навчання;

- Зотов Михайло - учень 3 класу, відмінник навчання;

- Сергеєва Євгенія - учениця 3 класу, відмінниця навчання;

- Травков Арсеній - учень 3 класу, відмінник навчання;

- Максименко Іван – учень 4 класу, відмінник навчання;

- Яценко Гліб - учень 4 класу, відмінник навчання;

- Свідерська Софія - учениця 5 класу, відмінниця навчання;

- Замурій Іван – учень 6 класу, відмінник навчання;

- Тітов Вадим - учень 6 класу, відмінник навчання;

- Тимошенко Владислав - учень 7 класу, відмінник навчання;

- Заєць Катерина, учениця 11 класу, відмінниця навчання;



А також, за активну участь у житті гімназіі преміями відзначені 42 учні. 



2013 - 2014 навчальний рік 

 

 У кінці 2013-2014 навч. року  із 156 гімназистів стипендії від директора отримали 129 учнів. Стипендії отримали всі учні, які старанно і наполегливо захищали честь гімназії на різноманітних олімпіадах та конкурсах, а також активісти гімназії. Особливо радісним сюрпризом стипендії та премії стали для учнів 1-го класу. Хоч вони і оцінюються вербально, але кожен з них бере активну участь у житті гімназії, тому заслуговує на подарунок від Валентини Петрівни.

     Директорські стипендії за 2013-2014 н.р. отримали: 

  - Науменко Микита, учень 9 класу, відмінник навчання, який посів 1-е місце у районній олімпіаді з німецької мови, 2-е місце у районній та 1-е місце у міській олімпіаді з англійської мови, 1-е місце у районній та 3-е місце у міській олімпіаді з інформаційних технологій у номінації «веб-дизайн», 1-е місце у Всеукраїнському фестивалі дитячих творчих колективів «Діти Сонця» у номінації «естрадний вокал»;

  - Ірхова Ксенія, учениця 6 класу, відмінниця навчання, яка посіла 1-е місце у міській олімпіаді з польської мови, 2-е місце у районній та 3-е місце у міській олімпіаді з інформаційних технологій у номінації «комп’ютерна анімація», 2-е місце у районному та 3-е місце в міському етапі  XIV Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика, відзначена у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

  - Вітенко Єсенія, учениця 8 класу, відмінниця навчання, яка посіла 1-е місце у районній олімпіаді з німецької мови, 1-е місце у районній олімпіаді з англійської мови, 2-е місце в районній олімпіаді з російської мови та літератури, 3-е місце у районній олімпіаді з історії та 3-е місце у районній олімпіаді з української мови та літератури, відзначена у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

  - П’ята Юлія, учениця 10 класу, відмінниця навчання, яка посіла 1-е місце у районній олімпіаді з екології, 2-е місце у міській олімпіаді з польської мови, 2-е місце у районній олімпіаді з української мови та літератури, 2-е місце в районній олімпіаді з англійської мови та 2-е місце в районній олімпіаді з російської мови та літератури;

  - Олійник Маргарита, учениця 10 класу, відмінниця навчання, яка посіла 1-е місце у районній олімпіаді з образотворчого мистецтва, 2-е місце в районному та 3-е місце в міському конкурсі Малої Академії Наук з історії та 3-е місце в XIV Міжнародному конкурсі знавців рідної мови ім.П.Яцика;

  - Глушковська Лілія, учениця 6 класу, відмінниця навчання, яка посіла 1-е місце у районній та 3-е місце у міській олімпіаді з інформаційних технологій у номінації «комп’ютерна анімація», відзначена у категорії «Сяйво естетизму співу» у Всеукраїнському фестивалі дитячих творчих колективів «Діти Сонця»;

  - Кошова Поліна, учениця 7 класу, відмінниця навчання, яка посіла 1-е місце у районній та 3-е місце в міській олімпіаді з інформаційних технологій у номінації «комп’ютерна анімація», відзначена у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

  - Коваленко Даніїл, учень 8 класу, відмінник навчання, який посів та 1-е місце у районній та 3-е місце у міській олімпіаді з інформаційних технологій у номінації «веб-дизайн»;

 

- Березкіна Анастасія, учениця 4 класу, відмінниця навчання, яка посіла 1-е місце у районній олімпіаді з англійської мови;

 

 

- Пінчук Євгенія, учениця 4 класу, яка посіла 1-е місце у районній олімпіаді з англійської мови;

 

 

- Пайда Каріна, учениця 4 класу, відмінниця навчання, яка посіла 2-е місце у районній олімпіаді з англійської мови;

 

 

- Жидкова Ольга, учениця 4 класу, відмінниця навчання, яка посіла 2-е місце у районній олімпіаді з англійської мови, відзначена у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;;

 

- Вовнянко Джессіка, учениця 4 класу, відмінниця навчання, яка посіла 2-е місце у районній олімпіаді з англійської мови, відзначена у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

Закурдаєв Костянтин, учень 9-го класу, який посів 2-е місце у Всеукраїнському фестивалі дитячих творчих колективів «Діти Сонця» у номінації «естрадний вокал»;

 

 

- Чухомець Олексій, учень 9 класу, відмінник навчання, який посів 2-е місце у районній та 3-е місце у міській олімпіаді з історії;

 

 

- Чепурна Анна, учениця 4 класу, яка посіла 2-е місце у районній олімпіаді з математики;

 

- Шепітько Марія, учениця 6 класу, відмінниця навчання, яка посіла 3-е місце у міській олімпіаді з польської мови, відзначена у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

- Гончаренко Олександра, учениця 9 класу, яка посіла 3-е місце у XIV Міжнародному конкурсі знавців рідної мови ім.П.Яцика;

 

Ярченко Михайло, учень 6 класу, який посів 3-е місце у районній олімпіаді з математики, відзначений у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

- Синявська Катерина, учениця 6 класу, яка посіла 3-е місце у районній олімпіаді з комп’ютерної графіки, відзначена у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

 

- Муравйова Анна, учениця 4 класу, відмінниця навчання, яка посіла 3-е місце у районній олімпіаді з англійської мови, переможниця XIV Міжнародного фестивалю “ArtВесна-2014” у номінації «Сучасний естрадний танець»;

 

- Романчук Дарина, учениця 2-го класу, відмінниця навчання, яка посіла 3-е місце у Всеукраїнському фестивалі дитячих творчих колективів «Діти Сонця» у номінації «естрадний вокал»;

 

- Радченко Анастасія, учениця 7 класу, яка посіла 3-е місце у районній олімпіаді з комп’ютерної графіки;

 

 

Петренко Віктор, учень 9 класу, який посів 3-е місце у районній олімпіаді з російської мови та літератури;

 

Присяжненко Владислав, учень 11 класу, який посів 3-е місце у районній олімпіаді з англійської мови;

 

 

-  Усик Марія, учениця 8 класу, яка посіла 3-е місце у районній олімпіаді з математики;

 

 - Рак Марія, учениця 5 класу, яка відзначена у категорії «Сяйво оригінальності співу» у Всеукраїнському фестивалі дитячих творчих колективів «Діти Сонця» та у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

- Філоненко Анастасія, учениця 2 класу, відмінниця навчання, переможниця XIV Міжнародного фестивалю “ArtВесна-2014” у номінації «Сучасний естрадний танець»;

 

 

- Семерунь Дар’я, учениця 2 класу, відмінниця навчання, переможниця XIV Міжнародного фестивалю “ArtВесна-2014” у номінації «Сучасний естрадний танець»;

 

 

- Сиваченко Єлизавета, учениця 2 класу, переможниця XIV Міжнародного фестивалю “ArtВесна-2014” у номінації «Сучасний естрадний танець»;

 

- Дідович Кароліна, учениця 1 класу, переможниця XIV Міжнародного фестивалю “ArtВесна-2014” у номінації «Сучасний естрадний танець»;

 

- Кулик Катерина, учениця 1 класу, переможниця XIV Міжнародного фестивалю “ArtВесна-2014” у номінації «Сучасний естрадний танець»;

 

 

- Седлецька Єлизавета, учениця 1 класу, переможниця XIV Міжнародного фестивалю “ArtВесна-2014” у номінації «Сучасний естрадний танець»;

 

 

Мішкой Андрій, учень 2 класу, відмінник навчання, відзначений у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

 

Чекаленко Анастасія, учениця 2 класу, відмінниця навчання, відзначена у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

 

Максименко Іван, учень 3 класу, відмінник навчання, відзначений у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

 

Людовиченко Всеволод, учень 4 класу, відмінник навчання, відзначений у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

 

Рибачок Ірина, учениця 5 класу, відмінниця навчання, відзначена у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

 

Мелконян Аркадій, учень 11 класу, відмінник навчання, відзначений у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

 

Дашковський Олександр, учень 3 класу, відзначений у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

 

Валяхіна-Конькова Олександра, учениця 5 класу, відзначена у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

 

Жигалюк Антон, учень 5 класу, відзначений у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

 

Мазурчик Денис, учень 5 класу, відзначений у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

Гончаров Серафим, учень 6 класу, відзначений у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

 

Андрєєв Сергій, учень 10 класу, відзначений у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

Онисович Дмитро, учень 11 класу, відзначений у математичному конкурсі «Кенгуру 2014»;

 

 

 

Вітенко Леонід, учень 2 класу, відмінник навчання;

 

 

Бородай Софія, учениця 2 класу, відмінниця навчання;

 

 

- Короткевич Анна, учениця 2 класу, відмінниця навчання;

 

 

Нестерова Марія, учениця 2 класу, відмінниця навчання;

 

 

Ніколаєв Ілля, учень 2 класу, відмінник навчання;

 

 

Сергеєва Євгенія, учениця 2 класу, відмінниця навчання;

 

 

- Тихонова Аліса, учениця 2 класу, відмінниця навчання;

 

 

Травков Арсєній, учень 2 класу, відмінник навчання;

 

 

Філоненко Анастасія, учениця 2 класу, відмінниця навча