Вибори учнівського Парламенту гімназії

10 жовтня 2011 р.

Вибори учнівського Парламенту гімназії

10 жовтня у приватній Лінгвістичній гімназії відбулися вибори учнівського Парламенту. Кожен клас делегував представників, які мали можливість висунути свою кандидатуру на одну с декількох посад: Президента гімназії, прем’єр-міністра,  а також керівника (міністра) одного с чотирьох секторів (міністерство фінансів, міністерство інформаційного забезпечення, міністерство культури та міністерство спорту).
       На пост Президента  гімназії балотувалися 3 кандидати – учениця 11 класу Коткова Діана, учень 10 класу Новаковський Павло та учень 7 класу Науменко Микита. За результатами голосування із значною перевагою перемогу одержав Новаковський Павло, який випередив своїх конкурентів і став Президентом гімназії.
       За посаду прем’єр-міністра боротьбу вели учень 10-го класу Новіков Михайло і учениці 7-го класу Гончаренко Олександра та Слива Марія, а здобула перемогу Гончаренко Олександра, яка лише на декілька голосів випередила інших кандидатів.

Очолили міністерства:

І. Міністерство фінансів – Калениченко Влад;
   ІІ. Міністерство інформаційного забезпечення - Руденко Єлизавета;
   ІІІ. Міністерство спорту – Присяжненко Владислав;
   ІV.Міністерство культури – П’ята Юлія;

А у розділі сайту "Учнівський парламент" ви можете переглянути фотографії усіх членів парламенту.