Про гімназію

ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД 

ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ 

І-ІІІ СТУПЕНІВ

"ЛІНГВІСТИЧНА ГІМНАЗІЯ"

        

      

          Гімназію засновано в липні 2001 року.

        Засновник та директор гімназії - вчитель вищої категорії,

вчитель-методист, відмінник столичної освіти, заслужений діяч

культури Польщі, член Головного правління Київського польського

культурно-освітнього товариства ім. А.Міцкевича 

                       Дашковська Валентина Петрівна.        

      

        Образ гімназії


Ідея    школа-родина.

Місія  -  навчати виховуючи, виховувати навчаючи.

Мета  -  отримання гімназистами якісної середньої освіти,
розвиток творчих та інтелектуальних здібностей 
особистості учня, формування свідомих громадян України.

Цінності – повага до особистості, творча ініціатива, 
толерантність, справедливість, милосердя.

Лінгвістична гімназія - це один із найкращих за результатами рейтингів навчально-виховних закладів м.Києва. Гімназія увійшла в число 50-ти кращих шкіл України із 20 тисяч закладів середньої освіти. І найголовніше, приватну Лінгвістичну гімназію визнано найкращою школою в Україні з вивчення англійської мови (див. журнал «Фокус» №17(280) від 17.04.12р.).


Відеопрезентація

приватної Лінгвістичної гімназії





   Ліцензія на здійснення освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти видана Розпорядженням Київської міської державної адміністрації за  №1230 від 02.12.2016 р.

Термін дії ліцензії - безстроково.

Атестація закладу - гімназія атестована з відзнакою.

(Свідоцтво про атестацію №032186 від 20.06.14 р.)

 



 

   Використання новітніх навчальних технологій, створення атмосфери домашнього затишку, доброзичливості, взаємоповаги дали можливість закладу за сімнадцять років існування стати знаним  і  потрібним. Станом   на   1   вересня   2018 року в гімназії навчається 236 учнів.
    Лінгвістична гімназія - це школа, що сприяє духовному  становленню  особистості   учня.       У гімназії створено умови для самореалізації творчих та   інтелектуальних   здібностей   учнів   у різних видах діяльності.
   У гімназії діє система особистісно зорієнтованого навчання, яка враховує інтереси і можливості кожного учня, передбачає диференційований підхід щодо вивчення гімназистами різних предметів.

          Структура гімназії

Навчання в школі: 11-річне (з 1-го по 11-й кл.)

Кількість учнів у класі: від 8 до 25-ти учнів, з поділом на підгрупи.

У кожному класі працює педагог-вихователь (куратор).

Мова викладання - українська.

Крім предметів державного компоненту, в гімназії є обов'язковим вивчення:

- англійської мови - 5-6 год. на тиждень (з 1-го кл.);

- ділової англійської мови і країнознавства - 1-2 год. (3 10-го кл.);

- другої іноз. мова (польська, німецька, французька) - 3-4 год. (з 5-го кл.);

- російської мови - 2 год. (з 3-го кл.); 

- інформатики - 2 год. (з 2-го кл.);

- художньої культури - 1 год. (з 9-го кл.);

- художньої творчості - 2 год. (з 1-го кл.);

- музичної грамоти - 2 год. (з 1-го кл.);

- правознавства (з 9-го кл.);

- хореографії - 2 год. на тиждень (з 1-го кл.).

      У гімназії кожен вихованець не лише здобуває знання, а й відчуває тепло домашнього   затишку, атмосферу гармонії, довіри, взаємоповаги, підтримку великої та люблячої школиродини. 

  Репортаж про гімназію (відео)


 

У гімназії організована робота секцій, гуртків, студій:

музичної студії (клас фортепіано, гітари, вокалу);

художньої студії (основні навички образотворчого мистецтва);

студії хореографії (класичні та сучасні танці);

спортивної секції (волейбол, баскетбол, футбол, боротьба).

                                                         див.стор. "Робота гуртків, секцій та студій">>

    

       Зміст освіти в гімназії спрямований на глибоке вивчення кожним вихованцем української мови і літератури, історії нашого народу, його традицій, звичаїв, ідеалів.

         З метою цілісного підходу до виховання учнів у гімназії реалізуються цільові програми:             “Я – гімназист”, “Я – киянин”, “Я – громадянин України”, “Я – людина”, “Я і культура”,            що сприяють самопізнанню, саморозвитку та самореалізації творчої особистості учня.

  Всебічний розвиток гімназистів здійснюється не тільки в ході  навчальної діяльності, а й при проведенні позакласних заходів, які постійно відбуваються в гімназії. Це різноманітні свята, предметні декади, конкурси, вікторини, семінари, інсценізації обрядових свят, у ході яких учні не тільки поглиблюють знання з того чи іншого предмета, а й мають можливість виявити свої таланти, розвивати інтелект, вміння спілкуватися

         

     З метою формування високих духовних цінностей учнів до співпраці залучаються діячі культури та мистецтв, артисти Національної філармонії України.

     У гімназії ведеться туристично-краєзнавча робота. Гімназисти вивчають історію своєї держави та рідного краю під час екскурсій по Києву, Київській області та Україні.

                             

 

Міжнародна співпраця

     Важливу роль у роботі та розвитку гімназії відіграє міжнародна співпраця.      

   Польща. Гімназія тісно співпрацює з Генеральним Консульством Республіки Польща в Києві, Спілкою поляків України, Польським культурно-освітнім товариством ім. А. Міцкевича. Укладено угоди про співпрацю з кількома школами Польщі.  Учні мають можливість щороку відпочивати та поглиблювати знання з польської мови в Польщі.


   Великобританія. Гімназія співпрацює з Міжнародним освітньо-методичним центром «Пірсон-Дінтернал» та Міжнародним Британським мовним центром «East –West Bridge Centre». Учні гімназії кілька разів проходили освітню практику з англійської мови в Лондоні.

           

    Франція, Германія. Ми також співпрацюємо з Французьким культурним центром та Німецьким культурним центром «Гете–Інститутом». У минулому році гімназисти, які вивчають німецьку та французьку мову, відвідали Францію, Німеччину та сусідні країни.

      



Наші досягнення

   Протягом 16 років гімназисти посідають призові місця на районних, міських та міжнародних олімпіадах з української мови та літератури, англійської, польської,  російської, німецької, французької мов, комп’ютерної графіки та комп’ютерної анімації, веб-дизайну та інформаційних технологій, математики, фізики, біології, історії, правознавства, образотворчого мистецтва. Гімназисти є  призерами  Міжнародного  конкурсу знавців української мови ім.П.Яцика, переможцями міського конкурсу “Квітни, мово, зірнице слова”, переможцями Всеукраїнського конкурсу творчих робіт “Вірю в майбутнє твоє, Україно”, призерами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН із комп’ютерних технологій та історії; переможцями різноманітних спортивних змагань та конкурсів бально-спортивних танців.

    

Інклюзивна освіта

       З 2005-го року в гімназії впроваджено інклюзивну освіту.  Діти-інваліди беруть активну участь у житті гімназії, на рівні з іншими опановують навчальну програму, є переможцями районних та міських олімпіад, конкурсів МАН тощо.

     Так учень 11-го класу Сіденко Олексій (діагноз - ДЦП) щороку посідав призові місця в районних та міських олімпіадах з української мови, історії, англійської мови, зарубіжної літератури (I - III місця). Олексій виборов I місце на міській олімпіаді з англійської мови серед учнів 11-х класів 540-а київських шкіл, також він став призером Київського міського етапу Всеукраїнської олімпіади з веб-дизайну, здобувши III місце. Зараз Олексій навчається у Київському національному лінгвістичному університеті на бюджетній формі навчання.

      Із досвіду роботи нашої гімназії можемо сказати, що гімназисти толерантно сприймають дітей з особливими потребами. Навчаючись разом із дітьми з обмеженими можливостями, учні гімназії стають милосерднішими. Вони готові прийти їм на допомогу у повсякденному житті. А діти з вадами фізичного розвитку мають можливість інтегруватися та адаптуватися до повноцінного життя в соціумі.

 

 Виплачуємо стипендії та премії

    Засновник гімназії Дашковська Валентина Петрівна ще з моменту відкриття закладу впровадила рейтингову систему оцінки діяльності учнів, яка дає змогу оцінити не лише навчальні досягнення, а й відзначити участь гімназистів у позакласних заходах. За підсумками рейтингу в кінці кожного навчального року кращим учням гімназії виплачуються стипендії та заохочувальні премії.

     Стипендіями  відзначаються переможці предметних олімпіад, конкурсів МАН, відмінники навчання, а заохочувальні премії отримують активні учасники предметних декад, різноманітних заходів і  активісти учнівського парламенту.

 

 

Співпраця з навчальними закладами



    Британським освітнім центром «East-West Bridge»;


•    Міжнародним освітньо-методичним центром "PEARSON-Dinternal";


•    Методичним центром “Longman”;


•    Школою №356 міста Варшави;

•    Педагогічним університетом у місті Кракові;


•    Економічним університетом у місті Кракові;


•    Інститутом фінансів і права в місті Бєльсько-Бялей;


•    Спілкою поляків України;


•    Київським національним лінгвістичним університетом;


•    Київським національним торговельно-економічним університетом;


•    Національним педагогічним університетом ім. М.П. Драгоманова;


•    Національною академією управління;


•    Київським славістичним університетом.


 

                                                                                    дивись стор."Співпраця з ВНЗ"

 

Наші випускники

     За період існування гімназії було шістнадцять випусків. Усі випускники гімназії  стовідсотково вступили до вищих навчальних закладів, переважно на бюджетну форму навчання.

                                                                                      дивитись стор."Випускники гімназії"




Педагогічний колектив гімназії

      Педагогічний колектив гімназії – це колектив однодумців, досвідчених педагогів, творчих особистостей, учителів за покликанням. 

        Мета нашої діяльності – навчати, розвивати, підтримувати.

   

    

 

    Гармонія плюс творчість - формула успіху нашої гімназії ! 

G Analytics Частная лингвистическая гимназия - официальный сайт (Киев)
сайт виготовлено компанією цена создание сайта