Поїздка до Французького культурного центру

 5 квітня 2012 р.

Поїздка до Французького культурного центру

4 квітня 2012 року в рамках щорічного фестивалю «Французька весна» учні  5,6 та 7 класів нашої гімназії відвідали Французький культурний центр(ФКЦ), який є складовою частиною Відділу культури та співробітництва (Service de Coopération et d'Action Culturelle) Посольства Франції в Україні. ФКЦ було засновано в Києві у1994 році  з метою покращення франко-українських відносин в області освіти, культури та мистецтва.
         Приємне враження на гімназистів справило спілкування зі співробітниками ФКЦ  Наталією Вовченко, завідуючою курсів з французької мови , і Валентиною Стукаловою, директором  медіатеки, які люб’язно погодились  провести невелику екскурсію . Вони ознайомили  учнів  з різними навчальними відділами та їх діяльністю. Також  учні мали змогу зареєструватись у медіатеці, фонди якої налічують  близько 11 000 книжок у вільному доступі. Головні її розділи: довідкова література, філософія, суспільство, політика, економіка, право, мистецтво,  художня література, історія, географія тощо.  Окремими секціями існують також дитяча література та  твори відомих французьких авторів, перекладені  українською мовою.

      

 У  відеотеці   гімназистам надали можливість ознайомитись з широким спектром відеофільмів , серед яких є художні, документальні, мультиплікаційні, науково-популярні фільми.

 В аудіотеці центру можна було також прослухати численні аудіокнижки для дітей та дорослих.

Під кінець зустрічі нам розказали  про те, що Французький  культурний центр щомісяця проводить різноманітні культурні заходи: кінофестивалі, драматичні та балетні вистави, концерти класичної  та сучасної музики, художні експозиції. Серед головних напрямків ФКЦ -співробітництво у галузі вивчення  і популяризації французької мови в Україні.

      

 Наші гімназисти залишилися дуже задоволеними  цією поїздкою. Вони мали змогу не лише продемонструвати свій рівень володіння французкою мовою у спілкуванні з її носіями,а й познайомитись з історією, культурою та традиціями Франції. Безперечно, такі зустрічі розширюють їх світогляд, підвищують мотивацію  щодо вивчення іноземних мов та сприяють формуванню гармонійно розвинутої особистості.

 

G Analytics Частная лингвистическая гимназия - официальный сайт (Киев)
сайт виготовлено компанією цена создание сайта