Мюзикл "Ромео і Джульєтта" (французькою мовою)

2 березня 2012 р.

Мюзикл "Ромео і Джульєтта" (французькою мовою)

2 березня 2012р. в рамках декади іноземних мов під керівництвом вчителя французької мови Ганщук Надії Олегівни до уваги учнів гімназії було представлено  уривок з мюзиклу видатного французького композитора Жерара Пресгурвіка «Ромео і Джульєтта»  за п’єсою Вільяма  Шекспіра.

У постановці мюзиклу, який виконувався французькою мовою, взяли участь учні 3го, 5го та 11го класів, а також вчителі Галанська Валерія Валеріївна та Бурков Павло Андрійович.

Ролі головних героїв виконували: Джульєтта – Даша Слободян (11кл.), Ромео – Антон Жевега (11 кл.), Леді Монтеккі – Діана Коткова (11 кл.), граф Верони – Павло Андрійович Бурков (вчитель біології), члени сім’ї Монтеккі і Капулетті – Анастасія Мішкой (5 кл.), Себиченко Ілля (5 кл.)  та Катерина Голь (3 кл.).  Валерія Валеріївна та Павло Андрійович заспівали пісню «Vérone» французькою мовою.

Вишукані та яскраві костюми Середньовіччя, пісні французькою мовою та акторська гра учнів та вчителів гімназії - усе це створювало атмосферу свята.

Метою проведення такого заходу є підвищення мотивації вивчення гімназистами французької мови, а також розвиток творчих та вокальних здібностей дітей.

(Фотозвіт з вистави ви можете переглянути на фотогалереї сайту)