2 березня 2012 р.
Мюзикл "Ромео і Джульєтта" (французькою мовою)
2 березня 2012р. в рамках декади іноземних мов під керівництвом вчителя французької мови Ганщук Надії Олегівни до уваги учнів гімназії було представлено уривок з мюзиклу видатного французького композитора Жерара Пресгурвіка «Ромео і Джульєтта» за п’єсою Вільяма Шекспіра.
У постановці мюзиклу, який виконувався французькою мовою, взяли участь учні 3го, 5го та 11го класів, а також вчителі Галанська Валерія Валеріївна та Бурков Павло Андрійович.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/romeo_i_julietta/4_ver.jpg)
Ролі головних героїв виконували: Джульєтта – Даша Слободян (11кл.), Ромео – Антон Жевега (11 кл.), Леді Монтеккі – Діана Коткова (11 кл.), граф Верони – Павло Андрійович Бурков (вчитель біології), члени сім’ї Монтеккі і Капулетті – Анастасія Мішкой (5 кл.), Себиченко Ілля (5 кл.) та Катерина Голь (3 кл.). Валерія Валеріївна та Павло Андрійович заспівали пісню «Vérone» французькою мовою.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/romeo_i_julietta/8_gor.jpg)
Вишукані та яскраві костюми Середньовіччя, пісні французькою мовою та акторська гра учнів та вчителів гімназії - усе це створювало атмосферу свята.
Метою проведення такого заходу є підвищення мотивації вивчення гімназистами французької мови, а також розвиток творчих та вокальних здібностей дітей.
(Фотозвіт з вистави ви можете переглянути на фотогалереї сайту)