Міжнародна співпраця

27 травня 2012 р.

Міжнародна співпраця

У рамках співпраці між приватною Лінгвістичною гімназією та Спілкою поляків України відбулася зустріч директора гімназії пані Валентини Дашковської з депутатом магістрату м. м.Кракова, директором Школи спортивного мистецтва паном Мирославом Гілярським, що перебував у м. Києві на запрошення Київської міської державної адміністрації у зв’язку зі святкуванням 1230-ї річниці м. Києва. У зустрічі взяв участь голова Спілки поляків України пан Станіслав Костецький.

Під час зустрічі був обговорений план щодо співпраці між приватною Лінгвістичною гімназією   м. Києва та Школою спортивної майстерності м. Кракова.

Упродовж  багатьох років приватна Лінгвістична гімназія тісно співпрацює з кількома школами Республіки Польща.

Гімназія має угоди про співпрацю з:

-          гімназією № 36 ім. Кшиштофа Кисловського м. Варшави;

-          Бурсою шкільною ім. К.Бачинського м. Пулави Люблінського воєводства;

-          Економіко-медичним ліцеєм м. Тихи Сілезького воєводства;

-          Гімназією ім. Яна Павла ІІ м. Осек Свентокшиського воєводства.

У рамках такої співпраці педагогічні колективи нашої гімназії та польських шкіл обмінюються досвідом роботи, освітніми напрацюваннями навчальних закладів, проводять спільні культурно-просвітницькі заходи, організовують літній відпочинок учнів.

Так  влітку минулого року група гімназистів відпочивала в мальовничій місцевості м. Пулави Люблінського воєводства. Діти знайомилися з історією, культурою, традиціями Польщі, відвідали історичні місця Люблінського воєводства, побували в Казимежі-Дольним, Яновцях, Козлувці, на батьківщині відомого польського письменника Генрика Сенкевича та інших визначних місцях.

Під час таких поїздок діти вдосконалюють знання з польської мови. Тож недарма впродовж багатьох років учні нашої гімназії посідають призові місця не тільки на міських, а й на міжнародних олімпіадах з польської мови.

Для підписання угоди про співпрацю між приватною Лінгвістичною гімназією та Школою спортивної майстерності пані Валентину Дашковську було запрошено до м. Кракова. У рамках угоди планується проведення спільних майстер-класів, тренінгів для вчителів, організація відпочинку для школярів тощо.

Такі партнерські відносини сприяють зміцненню дружби

між українським та польським народами.