Літературний салон "Обмакнув перо в радугу"

19 жовтня 2011 року

Літературний салон "Обмакнув перо в радугу"

19 жовтня 2011 р. в приватній Лінгвістичній гімназії було проведено літературно-музичний захід під назвою «Обмакнув перо в радугу...», присвячений творчості видатного російського поета Олександра Сергійовича Пушкіна.

Пушкін... Всесвітньо відоме ім’я. Воно приходить до нас у дитинстві й залишається назавжди. Ще не вміючи читати, кожен з нас уже знав чарівні казки Пушкіна, декламував його дзвінки й співучі рядки: «Край лукомор’я дуб зелений...» І ви – у полоні казки, де буває те, чого не існує в житті, де добро завжди перемагає зло, а любов і щире серце розбивають найстрашніші чари.
      Захід був поділений на окремі новели, кожна з яких – це розповідь про конкретний етап життя і творчості поета.
      Розповіді ведучих Голубничої Анни (9 кл.) та Гончаренко Олександри (7 кл.) супроводжувалися мелодіями чарівних вальсів.

Всі присутні на заході прониклися чарівністю шедеврів інтимної лірики О. Пушкіна. Особливо глядачам запам’яталися виступи учениці 11 класу Кисельової Ольги «Лист Тетяни до Онєгіна», учня 10 класу Сіденка Олексія «Талісман», учня 10 класу Маркелова Івана «Прощання», учениці 11 класу Мотуз Марії «Зізнання». Надзвичайно вразила гостей салону Дар’я Слободян   (11 кл.), виконавши романс «Не отрекаются любя...» У залі панував ліричний настрій, навіяний чарівним світом поезії.
      Для кожної людини О.Пушкін свій, незвичайний, непередбачуваний, загадковий, однак завжди – добрий друг і порадник, бо зі сторінок його творів говорить сама мудрість. М.В.Гоголь так писав про поета: «Пушкін є явище надзвичайне, і, можливо, єдине явище російського духу; це російська людина в її розвитку, в якому він, можливо, з’явиться через двісті років».

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)