Концерт камерного ансамблю народних інструментів "Рідні наспіви"

18 квітня 2012 р.

Концерт камерного ансамблю народних інструментів

"Рідні наспіви"

Національної філармонії України

18 квітня 2012 року в приватній Лінгвістичній гімназії з метою ознайомлення учнів із класичними творами відомих композиторів та пісенною творчістю нашого народу відбувся концерт камерного ансамблю народних інструментів «Рідні наспіви» Національної філармонії України  - володаря гран-прі Міжнародного фестивалю в Італії, лауреата Всесоюзного та Республіканського конкурсів артистів естради. Керівник ансамблю - заслужений працівник  культури  України  Юрій Юрій Карнаух.

Діти отримали можливість не лише прослухати чудові композиції у живому виконанні, а  й перевірити і розширити свої знання щодо назв, історії походження та технічних особливостей найрізноманітніших музичних інструментів.

Ведуча концерту Світлана Корецька, заслужений діяч мистецтв України, розповіла дітям про 3 великі родини музичних інструментів: ударні (великий і малий барабани, тарілки, маракаси, трикутник, бубон, ксилофон, дзвіночки та інші), духові (флейта, кларнет, сопілка, валторна), струнні (домра, бандура, скрипка, альт, гітара, котрабас), про їхні особливості.  Діти прослухали уривки народних композицій різних країн світу: Китаю, Німеччини, Італії, Франції, України та Росії.  Також звучали твори видатних композиторів:  «Київський вальс» Платона Майбороди, «Під небом Парижу» Хуберта Жиро, «Toccata» Поля Моріа та інші.

Жанр української народної жартівливої пісні представила заслужена артистка України Ольга Чубарева, яка виконала пісні «На вулиці скрипка грає» та «А я, молода, на базар ходила».

А найбільше сподобалося дітям веселе попурі дитячих пісень з популярних мультфільмів  «Ну, постривай», «Пригоди кота Леопольда», «Бременські музиканти», «Червона шапочка» та багатьох інших. Ці пісні гімназисти виконували разом із артистами.

Присутні на заході учні, вчителі, гості залишилися задоволеними концертом, який пройшов у атмосфері справжнього свята.

Сподіваємося, що такі талановиті артисти, які входять до складу прекрасного ансамблю народних інструментів «Рідні наспіви», ще не раз завітають до нашої гімназії!

(Фотозвіт з концерту ви можете переглянути на фотогалереї сайту)