День цивільної оборони

18 травня 2012 р.

День цивільної оборони

18 травня 2012 року в приватній Лінгвістичній гімназії провели День цивільної оборони.

Метою заходу було:

- вдосконалення учнівським та педагогічним колективами теоретичних знань та практичних навичок навичок в умовах екстремальних ситуацій,

- практична перевірка рівня реальної готовності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦО,

- користування засобами колективного та індивідуального захисту.

За умовним сигналом учнівський та педагогічний колективи гімназії вишикувалися на лінійку. Вчитель ДПЮ Довганюк Микола Григорович розповів про всезростаюче значення знань основ захисту населення в сучасному житті. Крім цього, Микола Григорович нагадав правила евакуації з приміщення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та перевірив виконання цих правил гімназистами.

Учні 10-го класу Новаковський Павло, Маркелов Іван, Калениченко Владислав та Новіков Михайло розповіли про засоби індивідуального захисту і продемонстрували їх використання на практиці. Також хлопці показали, як здійснюються пошуково-рятувальні роботи і нагадали способи транспортування потерпілого із небезпечної зони.

Учениці 10-го класу Шадурська Аліна, Руденко Єлизавета і Жаботинська Анастасія розповіли про правила надання першої медичної допомоги, продемонстрували вміння накладати пов’язки та показали виконання термінових ін’єкцій.

Наостанок усім учням нагадали про порядок використання первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників). Директор гімназії Дашковська Валентина Петрівна наголосила на необхідності дотримання та неухильного виконання правил пожежної безпеки.

У ході заходу гімназисти отримали інформацію щодо дій цивільного населення в умовах екстремальних ситуацій, перевірили свої знання щодо готовності користування засобами колективного та індивідуального захисту.

Сподіваємося, що нікому з нас не доведеться застосовувати ці знання на практиці, а над нашою Батьківщиною завжди буде мирне небо!

(Фотозвіт із заходу ви можете переглянути на фотогалереї сайту)