18 травня 2012 р.
День цивільної оборони
18 травня 2012 року в приватній Лінгвістичній гімназії провели День цивільної оборони.
Метою заходу було:
- вдосконалення учнівським та педагогічним колективами теоретичних знань та практичних навичок навичок в умовах екстремальних ситуацій,
- практична перевірка рівня реальної готовності учнів діяти за сигналами оповіщення ЦО,
- користування засобами колективного та індивідуального захисту.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/grazhdanskaya_oborona_efgallery1/8_gor.jpg)
За умовним сигналом учнівський та педагогічний колективи гімназії вишикувалися на лінійку. Вчитель ДПЮ Довганюк Микола Григорович розповів про всезростаюче значення знань основ захисту населення в сучасному житті. Крім цього, Микола Григорович нагадав правила евакуації з приміщення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій та перевірив виконання цих правил гімназистами.
Учні 10-го класу Новаковський Павло, Маркелов Іван, Калениченко Владислав та Новіков Михайло розповіли про засоби індивідуального захисту і продемонстрували їх використання на практиці. Також хлопці показали, як здійснюються пошуково-рятувальні роботи і нагадали способи транспортування потерпілого із небезпечної зони.
Учениці 10-го класу Шадурська Аліна, Руденко Єлизавета і Жаботинська Анастасія розповіли про правила надання першої медичної допомоги, продемонстрували вміння накладати пов’язки та показали виконання термінових ін’єкцій.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/grazhdanskaya_oborona_efgallery1/3_ver.jpg)
Наостанок усім учням нагадали про порядок використання первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників). Директор гімназії Дашковська Валентина Петрівна наголосила на необхідності дотримання та неухильного виконання правил пожежної безпеки.
У ході заходу гімназисти отримали інформацію щодо дій цивільного населення в умовах екстремальних ситуацій, перевірили свої знання щодо готовності користування засобами колективного та індивідуального захисту.
Сподіваємося, що нікому з нас не доведеться застосовувати ці знання на практиці, а над нашою Батьківщиною завжди буде мирне небо!
(Фотозвіт із заходу ви можете переглянути на фотогалереї сайту)