Свято Першого дзвоника

01 вересня 2024 р.

Свято Першого дзвоника

Понад 20 років Приватна лінгвістична гімназія тісно співпрацює з Генеральним консульством Республіки Польщі в м. Києві, Спілкою поляків України та Київським польським культурно-освітнім товариством імені А. Міцкевича.

Гімназія має міжнародні зв’язки з вищими навчальними закладами Польщі, а також співпрацює з кількома польськими школами. Тому цьогоріч привітати дітей та вчителів із початком нового навчального року прийшли високоповажні польські гості:

- Консул Республіки Польща в Києві Павел Овад;

- Віце-консул Республіки Польща в Києві Анна Баб’як-Овад;

- Голова Спілки поляків України, заслужений діяч культури Польщі Леся Єрмак;

- Заслужений діяч культури Польщі та України, Почесний Голова Київського польського культурно-освітнього товариства ім. А. Міцкевича Ірена Гільова;

- Головний редактор польської газети «Дзеннік Кійовські», заслужений діяч культури Польщі Анжеліка Плаксіна;

- Член Київського польського культурно-освітнім товариства імені

А. Міцкевича Ніна Смола та Олена Журавська.

У Святі також взяв участь заступник голови Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації Олександр Віталійович Плясецький, який у свої промові наголосив на важливості співпраці двох слов’янських народів - українського та польського, подякував полякам за величезну допомогу, яку вони надають українцям під час повномасштабного вторгнення рашистів на нашу землю!

Свято пройшло в дружній родинній гімназійній атмосфері! Діти отримали подарунки від засновника гімназії Дашковської Валентини Петрівни та від Консула Республіки Польща в Києві Павла Овада.

Нехай навчальний рік буде плідним та вдалим!

Усім міцного здоров’я!

Миру на нашій рідній землі!