Святковий концерт, присвячений Дню українського козацтва, Дню захисника та захисниць України і Дню вчителя

29 вересня 2023 р.

Святковий концерт,

присвячений Дню українського козацтва,

Дню захисника та захисниць України

і Дню вчителя

Напередодні Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва, 29 вересня 2023 року, в Київському  кінотеатрі «Флоренція» відбувся концерт, присвячений Дню українського козацтва, Дню захисника та захисниць України, Дню.

На свято зібралися почесні гості:  Голова Деснянської районної у місті Києві  державної адміністрації Олександр Плясецький, легендарна артистка театру і кіно, громадський діяч, народна артистка України Раїса Недашківська, музикант, композитор, співак, народний артист України Володимир Засухін, народний артис України Олег Дзюба, заслужена артистка України і Польщі Ірена Захарко, Заслужений народний хор України «Дарничанка» ( художній керівник - заслужений працівник культури України Петро Андрійчук), делегація із міста Христинівки Черкаської області, Голова Спілки прляків «Без кордонів» міста Боярки Олена Седик, члени Київського польського культурно-освітнього товариства ім. Адама Міцкевича. Також на святі були присутні учні, батьки та вчителі Київської приватної Лінгвістичної гімназії.

Усі свої виступи артисти присвятили нашим доблесним і мужнім воїнам, що боронять нашу землю від російського агресора. На сцені звучало багато поезії та пісень на військову  тематику. Вразив своїм грандіозним виступом  заслужений народний хор України «Дарничанка», що виконав кілька  українських пісень.

Виступи артистів супроводжувались   гучними оплесками присутніх на святі!  У залі панувала дружня, родинна атмосфера!

У фойє кінотеатру була представлена виставка малюнків дітей приватної Лінгвістичної гімназії до Дня захисників та захисниць України, які потім були передані для воїнів 131 батальйону ТРО ЗСУ України.

Головним організатором свята була директор Приватної Лінгвістичної гімназії, Голова Київського польського культурно-освітнього Товарисива ім. Адама Міцкевича, заслужений діяч культури Польші Валентина Дашковська.